پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

12. اسفند 1396 - 0:30
ایمن سازی راه ها,خبرلنده,راه های روستایی,اخبار لنده,خط کشی جاده,نخاله های ساختمانی,اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده:
ایمن سازی 10نقطه حادثه خیز در شهرستان لنده/خط کشی جاده لنده به ایدنک تا قبل از عید نوروز
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده از ایمن سازی بیش از 10نقطه حادثه خیز در محور های مختلف شهرستان لنده خبرداد.

علیرضا اسماعیلی در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی روستایی و شهری شهرستان لنده گفت: با تلاش های صورت گرفته پس از چندین سال عملیات بهسازی و روکش آسفالت لنده به سوق همراه با خط کشی که یکی از مهمترین مطالبه مردم بود صورت گرفت.

وی افزود: در حال حاضر عملیات راهداری و پاکسازی سه محور اصلی شهرستان لنده یعنی ایدنک به لنده، موگرمون به لنده و قیام به لنده با یک دستگاه گریدر صورت گرفته است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از چالش های اساسی ما در حوزه شهر و جاده های خروجی بحث نخاله های ساختمانی است که متاسفانه توسط تراکتورداران و کامیون داران در ورودی و خروجی شهر و روستا دپو می شوند که مستلزم نظارت بیشتر شهرداری است.

وی تاکیدکرد: به منظور کاهش سوانح جاده ای و ایمن سازی جاده های شهری و روستایی بیش از 10 نقطه حادثه خیز در دو بخش مرکزی و موگرمون ایمن سازی شده است.

اسماعیلی اظهارکرد: شهرداری، راهنمایی و رانندگی و اداره راهداری باید جلوی تراکتور های حامل شن و ماسه ای را که بار اضافه دارند و در حال پاشیدن در سطح جاده و خیابان ها هستند را برابر قوانین جریمه نمایند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده گفت: عملیات لکه گیری جاده ها به محض راه اندازی کارخانه آسفالت نیز انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: لیست کشیک نوروزی این اداره نیز تهیه و به همه نیروها جهت آمادگی در ایام تعطیلات اطلاع رسانی شده است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس