پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

18. اسفند 1396 - 13:17
امام جمعه لنده گفت: باتوجه به شروع مسافرت ها و تعطیلات عید نوروز هست پیشنهاد می شود که مردم با حضور در راهیان نور از این ظرفیت استفاده کنند.

به گززارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر گفت:روز زن را به همه بانوان و مادرانی که برای تربیت صحیح اسلامی در تلاشند باید به طور ویژه قدردانست.

وی افزود:برخلاف اندیشه تفکر جاهلی در خصوص زنان پیامبراکرم(ص) برای مقابله با این تفکر دست حضرت فاطمه(س) را در جمع بیشتر سران قبایل عرب می بوسید تا این تفکر منسوخ شود.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: وجود و تربیت صحیح اسلامی دختران در جامعه باعث پویایی جامعه می شود و این پویایی باعث مصون ماندن جامعه از گناه خواهد شد.

وی تاکید کرد:حجاب و عفاف فاطمی باعث بیمه نمودن جامعه از توطئه های فراگیردشنمان است که متاسفانه در داخل نیز به بهانه آزادی حقوق زنان به دنبال نظریه حجاب اجباری در جامعه هستند خواهد شد.

محمودی اصل گفت:"مقام معظم رهبری فرمودند:برخی از خواص به دنبال این موضوع و تعمیق به جامعه هستند" ، برخی عالمان بی دین با منطق شیطانی می گویند که بگذارید مردم نظر دهند .

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: همه کسانی که این نظریه های می دهند باید خوب گوش دهند که اگر دست از این منکرات برندارند طیف متدین جامعه به آنان سیلی خواهند زاد.

وی گفت:راهیان نور، یک اقدام فرهنگی ناب در جهت پاسداشت یاد و نام شهدا است که این فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر جوانان و خانوادهای آنان با سبک زندگی شهدا است.

محمودی اصل گفت: باتوجه به شروع مسافرت ها و تعطیلات عید نوروز هست پیشنهاد می شود که مردم با حضور در راهیان نور از این ظرفیت استفاده کنند.

وی در ادامه روز شهید را یک روز مهم برای پاسداشت از خانواده شهدا دانست و خواستار رفع مشکلات خانواده شهدا شد.

امام جمعه لنده در پایان از خدمات کمیته امداد در یاری رساندن به محرومان قدردانی کرد و از مردم خواست تا در این ایام با کمک به این نهاد در رفع نیاز های محرومان مشارکت کنند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس