پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. اسفند 1396 - 12:36
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: برخی از افراد دانسته یا ندانسته برخی مباحث را در جلسات مطرح می کنند که باید مراقب خطوط قرمز نظام باشند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن اشاره به نزدیک شدن به آستانه سال نو گفت: سال نو فرصتی برای رفع اختلافات و کینه توزی ها است و در این سال جدید باید همه برای باهم بودن تلاش کنیم.

وی افزود: برقرای صله رحم از مهمترین ویژگی ها دید وبازدیدها در ایام نوروز است که احترام به بزرگترها و تکریم و دیدار با آنان باید حتما در برنامه های این روزها قرارگیرد.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: ایام عید نورزو باید به دور از اسراف گرایی، رعایت در برقراری ارتباطات محرم و نامحرم و رسیدگی به احوالات محرومان و نیازمندان همراه باشد.

وی تاکیدکرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در ایام نوروز می تواند عاملی برای کاهش تصادفات و تلفات انسانی در حوادث و سوانح جاده ای باشد.

الهی نیا اظهارکرد: روز اول سال جدید مصادف شده است با سالروز شهادت امام هادی(ع) و انتظار داریم که شهروندان نسبت به رعایت و احترام این روز همت گمارند.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: همزمانی عید نوروز با آغاز ماه رجب و ولادت باسعادت امام محمد باقر(ع) شکافنده علوم همراه است که انتظار داریم مردم نسبت به شناخت بهتر سیره و روش این امام همام بیشتر مطالعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مواردی که هم مسئولان و هم مردم باید نسبت به آن دقت نظر داشته باشند بحث برخورد مناسب با گردشگران و ارائه بهترین خدمات به آنان است تا به عنوان یک خاطره خوش از فرهنگ و رفتار این مردم برای همیشه یادآوری کنند.

الهی نیا در ادامه گفت: شهرداری نیز با لکه گیری آسفالت های و رفع چاله چوله های شهری و رنگ آمیزی بلوارها و گلکاری آنان به استقبال میهمانان و گردشگران نوروزی بشتابد چرا که شهرداری پیشانی ورودی هر شهر است.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: صرفه جویی و قناعت در مصرف بهینه آب در این ایام یکی از ضروریات است که لازم است مردم در این ایام تعطیلات نهایت دقت لازم را داشته باشند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده در پایان خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته گفت:  برخی از افراد دانسته یا ندانسته برخی مباحث را در جلسات مطرح می کنند که باید مراقب خطوط قرمز نظام باشند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس