پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

3. فروردين 1397 - 20:42
مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در آینده نزدیک و تحول و اقتصاد دیجیتال خلاقیت های جوانان تعیین کننده خواهد بود که در ذهن و فکر جوانان ماست و نباید فرزندان این کوی و برزن به ناتوری ونگهبانی و در پروژهای نفت و گاز و پتروشیمی و کارهای عمرانی افتخار کنند.

به گزارش خبرلنده، سید فرزاد نجات نیا در چهارمین مراسم یادواره سیزده شهید تاماولی که در کلا بندان بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارکرد: در اهمیت برگزاری یادواره ها و سبک زندگی شهدا در دوران دفاع مقدس همچون ایثار، از خودگذشتگی و یادآوری روحیات شهداء با حضور همرزمان، بستگان شهید، با عنایت به اینکه ذهن جوان امروز صوتی و تصویری است، انتقال مفاهیم و پک کامل در قالب های روز با نمایش عکس، کلیپ و خاطره به نسل های بعد می باشد تا نسل سوم و چهارم نپندارند که افسانه و اسطوره سازی شده است.

 

وی افزود: رشد و تحول سریع روحی شهدا و پیمودن ره صد ساله، با بیان نمونه؛ که شهید حسین رزمنده بیسواد (به تقوا شهرت نداشت و در شجاعت زبانزد بود)و عالمی همچون عبدالمحمد تقوی نویسنده کتاب ذکرالله (در تقوا شهرت داشت) در شبهای والفجر هشت به یک نقطه رسیدند و هر دو از شهادت خود خبر دادند.

 

مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: بخشی از مناجات شهید اکبر آخش از شهدای پد خندق با مادر خویش که سرشار از عرفان بود و در پایان بخش آن مردم را به همدلی و دوری از تفرقه دعوت کرده بود و مبنای بخشی از صحبت با اهالی منطقه و مسئولین برای قرار گرفت که تنها با اتحاد و همدلی مشکلات مرتفع خواهد شد.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: اگر امام خمینی (ره) دفاع مقدس را از اوجب واجبات می دانست الان امام امت سیزده سال است اقتصاد رو به عنوان یک تاکتیک در کوتاه مدت مطرح می کند (نه بعنوان غایت انقلاب اسلامی) منویات رهبری در نامگذاری سال بنام حمایت از کالای ایرانی و چه باید کرد در سطح شهرستانی موضوعاتی در دوری از اسراف و تبذیر استفاده از کالای ایرانی تحلیل و تفسیر مطرح شد.

 

نجات نیا اظهارکرد: انتقال فرصتها طی این سالیان از نسل اول و دوم به نسلهای سوم و بعد آن انتقال پیدا نکرده و واگذاری کارها در صحبت رهبری انقلاب ناظر به همین بی توجهی ها بوده است. و نمونه موفق صدارت و فرمانبری جوانان در عرصه کلان مدیریت ها، عملکرد در موقعیت اقدام وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات بوده است.

 

وی خاطر نشان کرد:  خواستگاه و مطالبات مردم در کنار نیاز به آب و گاز و برق و ارتباطات شنیداری تلفنی به اتصال و انتقال دیتا و پهنای باند برای ایجاد رفاه تغییر ذائقه پیدا کرده است.

 

مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در آینده نزدیک و تحول و اقتصاد دیجیتال خلاقیت های جوانان تعیین کننده خواهد بود که در ذهن و فکر جوانان ماست و نباید فرزندان این کوی و برزن به ناتوری ونگهبانی و در پروژهای نفت و گاز و پتروشیمی و کارهای عمرانی افتخار کنند.

 

نجات نیا تاکیدکرد:در راستای تبیین سیاستهای حاکمیت در ایجاد اشتغال روستایی و اعطای تسهیلات ارزان قیمت، تحلیل یک استارتاپ در فروش محصولات روستایی بعنوان یک کار موفق برای ایجاد ذهنیت و برانگیختن خلاقیت های جوانان بیان شد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس