پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

4. فروردين 1397 - 10:35
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده:
نماینده توهین کننده به قوم لر پاسخی قاطع دریافت خواهد کرد
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: نماینده توهین کننده رباط کریم و بهارستان به قوم لر پاسخ مناسب خود را دریافت خواهد کرد و او باید منتظر واکنش شدید نمایندگان لر تبار در مجلس باشد.

به گزارش خبرلنده، عدل هاشمی پور در واکنش به توهین نماینده رباط کریم و بهارستان به قوم لر در یک مراسم رسمی گفت: فهم و درایت و شعور قوم لر بر هیچکس پوشیده نیست و افراد کوته بینی چون نوروزی با توهین به قوم بزرگ لر هیچگاه بزرگ و عزیز نخواهند شد.

وی افزود: نماینده توهین کننده رباط کریم و بهارستان به قوم لر پاسخ مناسب و قاطع دریافت خواهد کرد و او باید منتظر واکنش شدید نمایندگان لر تبار در مجلس باشد.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: عزیزان قوم لر در سراسر کشور بدانند توهین جناب نوروزی که وجود و حضورش در مجلس مدیون قوم لر در رباط کریم و بهارستان است بدون پاسخ فرزندان شما در خانه ملت نخواهد ماند.

وی در ادامه تاکیدکرد: متاسفانه اینگونه افراد درک درستی از بزرگی و شرافت قوم عزیز و با افتخار لر ندارند و چون تسلطی بر زبان خود ندارند هر جسارتی را بدون تفکر و تعقل بیان می کنند.

هاشمی پور اظهارکرد: نمایندگان لر تبار مجلس با تمام توان و شهامت در مقابل اهانت به قوم بزرگ خود خواهند ایستاد و حتما واکنش شایسته ای به این فرد متوهم خواهیم داد البته به وی پیشنهاد می شود سریعا و تا دیر نشده از قوم بزرگ لر عذرخواهی و طلب بخشش نماید.

کلیپی در شبکه های اجتماعی  دست به دست می شود که در شرح آن نوشته شده است :در بهمن ماه ۱۳۹۶ در جلسه ای رسمی که با حضور اصحاب رسانه و نماینده مردم شریف رباط کریم و بهارستان برگزار شد، حجت الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با “بیشعور” خطاب کردن یکی از فعالین و پیشکسوتان مطبوعات و رسانه، موجی از انتقادات ریز و درشت اصحاب رسانه ، سیاسون و نخبگان قوم لر و دیگر اقشار مردم را سبب شده است.

 انتهای پیام

دیدگاه‌ها

احسنت ب سردار دلاوراستان

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس