پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

4. فروردين 1397 - 14:39
در پی توهین یکی از نمایندگان مجلس به لرها صورت گرفت:
واکنش اینستاگرامی سید محمد موحدبه توهین یک نماینده مجلس به لرها
حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به توهین یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به لرها واکنش نشان داد.

به گزارش خبرلنده، در پی انتشار کلیپی از نماینده شهرستان های رباط کریم و بهارستان مبنی بر توهین به لرها، حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود با واکنش تند نسبت به این موضوع خواستار برخورد هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس به این نماینده شد.

در این پیام آمده است:                              

بسم الله الرحمن الرحیم

انتشار کلیپ توهین آمیز نماینده مردم شریف رباط کریم و بهارستان موجب تاسف و تعجب هر ایرانی بود . از آنجا که این نماینده محترم روحانی و در لباس مقدس روحانیت هست جدای از اینکه سخنان سخیف ایشان توهین به قوم نجیب ، ریشه دار و غیرتمند لر هست در واقع حرمت نگاه نداشتن جایگاه رفیع نمایندگی مردم بزرگوار ایران و روحانیت را هم تداعی می کند .

 اینجانب ضمن محکوم نمودن این سخنان توهین آمیز و تفرقه افکنانه ، از هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم بالاخص وکلای محترم قوم لر در مجلس خواستارم از طریق هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان پیگیر حرکت این نماینده باشند .

سید محمد موحد

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس