پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. فروردين 1397 - 11:50
واکنش عدل هاشمی به حضور در انتخابات,خبرلنده,موشک بالستیک,اخبار لنده,فرصت های طلایی,پتروشیمی,سیمان تنگ سپو,جاده لنده به تشان,بیمارستان لنده
آنچه در دیدار نماینده مردم در مجلس با مردم لنده عنوان شد:
واکنش عدل هاشمی پور به شلیک موشک های بالستیک خبری به وی تا حضور قاطع در انتخابات آینده
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با گلایه از برخی رسانه های استان گفت: با کلنگ زنی هر پروژه در حوزه انتخابیه ام موشک های بالستیک از سوی برخی رسانه ها شلیک می شود و نمی گذارند که برای این حوزه کاراساسی شود.

به گزارش خبرلنده، عدل هاشمی پور در جمع مردم شهرستان لنده، ضمن تبریک سال نو به بیان گزارش عملکرد 21ماهه دوران تصدی نمایندگی مردم حوزه انتخابیه خود پرداخت و گفت: بیش از 21 ماه از انتخاب بنده به عنوان خادم مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده می گذرد و در این مدت کمتر از دوسال گام های بزرگی برداشته شد که شاید سالیان سال طول می کشید تا استارت آنان زده شود.

وی افزود: به گلایه ها و دغدغه های مردم حوزه انتخابیه ام اشراف کامل دارم ولی لازم است همه بدانند که از همان روز اول به دنبال ایجاد فرصت های طلایی برای شهرستان های چهارگانه با فعال کردن پروژه های مختلف بوده و خواهیم بود.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: تلاش های زیادی در مدت21ماه گذشته با فعال سازی پروزه های پتروشیمی دهدشت، سیمان تنگ سپو، محور پاتاوه، انتقال آب از سد کوثر، جاده جایزان به لیکک و جاده لنده به تشان، گازرسانی به قلعه رئیسی، دیشموک و سرآسیاب بهمئی و روستاهای بخش مرکزی لنده و موگرمون و صدها پروژه دیگر صورت گرفته است که جای بسی تاسف است که خیلی ها نمی خواهند و نمی توانند باور کنند که این همه خدمت صورت گرفت.

وی تاکیدکرد: از همان روز اول انتخاب اینجانب به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به دنبال اجرای بند بند وعده ها و شعار های انتخاباتی ام بودم و خداوند نیز یاری کرد و بیشتر آنان را شروع و برخی ها نیز با پیشرفت های قابل قبولی همراه است.

هاشمی پور اظهارکرد: پروژه پتروشیمی دهدشت بیش از 12 سال راک بود که با حضور حقیر عملیات اجرایی این پروژه استارت خورد و هم اکنون با بیش از 150نفر به طور مستقیم در فاز اول مشغول به کارهستند و عملیات های مختلف در این مجتمع در حال اجرایی است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه سیمان تنگ سپو نیز با اشتغال 70نفر از جوانان شهرستان کهگیلویه با پیشرفت خیلی خوبی همراه است.

وی خاطرنشان کرد: شاید تصور خیلی ها از گازرسانی به شهرهای دیشموک و قلعه رئیس به دلیل موقعیت جغرافیایی غیرممکن بود ولی توانستیم به یکی از مهمترین شعار های انتخاباتی ام که گازرسانی به قلعه رئیسی، دیشموک، جاورده و سرآسیاب ممبی و روستاهای شهرستان لنده بود جامه عمل بپوشانیم و این پروژه با بیش از 300میلیارد تومان در حال اجرایی است.

هاشمی پور به مسئله آب رسانی از سد کوثر به شهرهای دهدشت، لنده، سوق و چرام نیز اشاره کرد وگفت: عملیات اجرایی آب رسانی از سد کوثر به چهارشهردهدشت، چرام، سوق و لنده در کمتر از دوسال با واگذاری به قرارگاه خاتم النبیاء صورت گرفت که در همین مدت کم  همه در جاده دهدشت به بهبهان شاهد رژه بیل های میکانیکی و بلدوزهای مختلف در این پروژه هستیم که در کمترین زمان ممکن حجم عظیمی از خط انتقال و ایجاد مخازن انتقال آب از سد کوثر در حال اجرا است.

نماینده مردم شهرستان های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی گفت: حجم اعتبار این پروژه بیش از 300میلیارد تومان می باشد که به سرعت در حال پیشرفت است.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: هیچ مسئولی و هیچ شخصی نمی تواند بنده را ازپیگیری مطالبات به حق و قانونی مردم حوزه انتخابیه ام باز دارد و این را هم در عمل به همه ثابت کردم .

عدل هاشمی پور تاکیدکرد: بعد از قضیه استیضاح وزیر راه و شهرسازی همه به من گفتند که دیگر هیچ کاری عمرانی در حوزه های راه و شهرسازی صورت نمی گیرد که لازم می دانیم در جواب همه کسانی که این مطالب را تولید و نشر می دهند بگوییم که بعد از قضیه استیضاح، آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی با بنده تماس گرفتند و آدرس پروژه ها و میزان پیشرفت آنان را پرس و جو کرد و قول های مساعدی برای پیگیری این پروژه به ما داد.

وی گفت: قرار نیست بعد از استیضاح یک وزیر پروژه ها و کارهای حوزه راهسازی تعطیل و یا تحت الشعاع این مسئله قرارگیرند.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: برای پیگیری و وصول مطالبات مردم حوزه انتخابیه ام تا یک لحظه از عمرم هم که باشد کوتاهی نخواهم کرد.

هاشمی پور خاطر نشان کرد: به جرأت می توانم بگوییم که تنها نماینده مجلس هستیم که با چهارحوزه انتخابیه گسترده دارای بیشترین دیدار چهره به چهره با مردم حوزه انتخابیه ام هستم.

 وی تاکید: برای اولین بار در طول21ماه گذشته دو بار وزیرنفت را به شهرستان کهگیلویه آوردیم و مباحث مربوط به پتروشیمی دهدشت را مورد نقد و بررسی قرار دادیم.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: از روی مردم شهرستان لنده به واسطه عملکرد مسئولان گذشته شرمنده ام و خجالت می کشم که چرا این شهرستان با این همه ظرفیت دارای این همه مشکلات است.

وی تاکیدکرد: نمی توانم حرفی بدون عمل عمل بزنیم و همانگونه که در ایام انتخابات هم گفتم باید حرف ها با میزان عمل ها مرود سنجش قرارگیرند.

هاشمی پور اظهارکرد: از بعد تعطیلات مجلس شورای اسلامی تا امروز به دلیل حجم دیدار از حوزه های انتخابیه ام نتوانستم مادرم را زیارت کنم.

این نماینده مجلس گفت: یک روز به یکی از روستاهای قلعه رئیس رفته بودم و وقتی دیدم عده ای با آلاغ در حال جابجایی آب شرب خود هستند از شدت ناراحتی تمام استان را به هم ریختم و مدیرکل آبفای روستایی نیز قول همکاری تا رفع مشکل این روستا تا دوماه آینده خبرداد.

وی خاطر نشان کرد: بیش از 180هزارنفر شماره تلفن همراه بنده را دارند که اگر قرار باشد فقط روزانه پاسخگویی همین شماره تلفن های باشم باید به دنبال هیچ پروژه و کاری نرویم البته در صورت آزد بودن وقتم حتما پاسخگویی و با برخی از این تماس ها پاسخ خواهیم داد.

هاشمی پور اظهارکرد: باید از مردم خوب شهرستان لنده به طور ویژه قدردانی کرد که بعد ازچهار دهه از انقلاب هنوز با صبر و متانت مشکلات را تحمل می کنند ولی مسئولان هم وظیفه دارند که برای رفع محرومیت ها و مشکلات این مردم قدم بردارند.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: پروژه های فاضلاب شهری لنده، بیمارستان لنده، جاده تشان به لنده، گازرسانی به قیام، شیتاب، چهارراه آل طیب و روستاهای تابعه از مهمترین پروژه های شهرستان لنده در سال 97هستند که با تامین اعتبار اولیه آنها شروع به کار خواهند شد و این وعده ای است که به مردم قبل از انتخابات داده شده بود.

عدل هاشمی پور با گلایه از برخی رسانه های استان گفت: با کلنگ زنی هر پروژه در حوزه انتخابیه ام موشک های بالستیک از سوی برخی رسانه ها شلیک می شود و نمی گذارند که برای این حوزه کاراساسی شود.

وی تاکیدکرد: وظیفه نماینده مجلس نظارت است ولی خدا می داند تا امروز برای اشتغال جوانان حوزه انتخابیه ام با نمایندگان سایر استان های کشور درگیری لفظی پیدا کردم تا جوانان این شهرستان ها را در مشاغل مختلف به کار گیریم.

این نماینده مجلس گفت: اخیرا در برخی استان ها و پروزه ها به کد ملی نگاه می کنند و فرزندان ما را اخراج می کنند که در همین خصوص با نماینده عسلویه چندین بار به گفت وگو نشستیم.

هاشمی پور در خصوص حضورش در انتخابات گفت: لازم است همه خوب بدانند که تا جان در بدن دارم و مردم به بنده اعتماد کنند در این عرصه خواهیم بود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس