پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. فروردين 1397 - 9:16
بخشدار موگرمون از استقرار تیم فوریت های پزشکی و برپایی چادر سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در منطقه موگرمون قدردانی کرد.

به گزارش خبرلنده، موسی محتشم با تبریک سال نو، ضمن اشاره به حضور با شکوه و بیش از پیش گردشگران و مسافران نوروزی در مناطق تفریحی و گردشگری منطقه موگرمون گفت: امسال شاهد افزایش دو برابری گردشگران در مناطق گردشگری موگرمون نسبت به سال گذشته رشد قابل قبولی داشته است.

 

 

وی افزود: حضور گردشگرانی از استان های فارس، یزد، اصفهان، خراسان، خوزستان، گیلان، اراک و سایر مناطق ایران نشان از توجه خاص گردشگران به مناطق بکر و دیدنی جاذبه های گردشگری این شهرستان است.

 

بخشدار موگرمون تصریح کرد: عملکرد خوب شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در برپایی چادرسلامت نوروزی و استقرار24ساعته تیم فوریت های پزشکی در منطقه مورجن موگرمون تاثیر زیادی برای آرامش روحی و روانی گردشگران و مسافران نوروزی داشته است.

 

 

وی تاکیدکرد: تست فشارخون، قندخون و ارائه خدمات سرپایی به مراجعه کنندگان و گردشگران نوروزی از عمده فعالیت های این چادر سلامت بود که مورد رضایت گردشگران واقع شده است.

 

 

محتشم اظهارکرد: امیدواریم در سال های آینده با همراهی و همکاری مردم بتوانیم خدمات خوبی در چشمه موگرمون به گردشگران ارائه دهیم.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس