آخرین اخبار

پربازدیدها

17. فروردين 1397 - 1:47
شکستگی لوله آب,خبرلنده,شهرستان لنده,بحران آب,روستای مونه,فریاد دهیار,آبفای روستایی,اخبار لنده
وقتی صدای دهیار روستای مونه به جایی نمی رسد:
چشم انتظاری یک ماهه مردم روستای مونه برای رفع شکستگی یک لوله
شاید دیدن تصاویر شکسته لوله آب شرب مردم روستای مونه با توجه به بحران بی آبی و مشکلات آلودگی آب ها یکی از مهمترین بحران های این روستا است که گویی مسئولان حوزه آبفای روستایی چندان به آن اهمیت نمی دهند.

به گزارش خبرلنده، بیش از یک ماه از آخرین جلسه شورای سلامت شهرستان لنده می گذرد که متاسفانه دراین مدت یک ماهه ، لوله آب شرب روستای مونه دچار شکستگی شده است به حال خو.د رها شده و این در حالی است که  در همین جلسه نیز دهیار روستای مونه مسئولان آبفای روستایی و حوزه بهداشت و درمان را از آخرین وضعیت شکستگی این لوله و مشکلات بهداشتی آن مطلع ساخت که تاکنون هیچ نتیجه ای در بر نداشت.

 

ملایی دهیار روستای مونه امروز نیز در جلسه شورای های اسلامی شهرستان لنده با انتقاد از وضعیت موجود شکستگی لوله آب این روستا از مسئولان شورای شهرستان لنده خواست تا با مدیرکل آب وفاضلاب روستایی استان موضوع را مطرح کنند.

 

وی افزود: چندین با به مسئولان آبفای روستایی شهرستان لنده تماس گرفتیم و حتی تمام هزینه های تعمیر لوله آب شرب روستا را نیز علی رغم خارج از وظیفه بودن تقبل کردیم ولی متاسفانه یک ماه است که اصلاً به سراغ ما نیامده اند.

 

دهیار روستای مونه تصریح کرد: با توجه به اینکه مکاتبات لازم از طریق دهیاری به بخشدار موگرمون، شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری صورت گرفته است دیگر نمی دانیم دادمان را به چه کسی بگوییم.

 

وی تاکیدکرد: باتوجه به وضعیت بحران آب در سطح کشور به خصوص حوزه جنوب لازم است که مسئولان حوزه آب قدری بیشتر به فکر رفع مشکلات و شکستگی لوله های آب در روستاها باشند.

  

ملایی اظهارکرد: مهمترین دلیل شکستگی لوله های آب در روستای مونه بحث فرسودگی لوله های آب در این روستا است.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس