آخرین اخبار

پربازدیدها

17. فروردين 1397 - 9:06
همایش های تخریب گر,خبرلنده,چالش به نام همایش,واکنش شهردار لنده,همایش توسعه لنده,تخریب فرزندان ملی بومی,اهداف سیاسی,شهرستان لنده,مختار مشهدی زاده
اولین واکنش شهردار لنده به همایش توسعه شهرستان لنده:
با همایش هایی که بسترساز تخریب چهره های بومی ملی باشند مخالف هستم
شهردار لنده نسبت به همایش چند روز گذشته در شهرستان لنده واکنش نشان داد و گفت: به شخصه با همایش هایی که برای اهداف خاص و بسترساز تخریب چهره های بومی ملی باشد مخالف هستم.

به گزارش خبرلنده، مختار مشهدی زاده در جلسه امروز شوراهای اسلامی شهرستان لنده با تبریک عید باستانی نوروز به همه شهروندان به خدمات خوب شهرداری در چند ماهه گذشته اشاره ای کرد وگفت: شهرداری لنده با همکاری شورای شهر توانسته است بخشی مهمترین مطالبات مردمی که لکه گیری آسفالت ها و بحث جدول کشی بیشتر مناطق شهری  اجرایی شد.

 

وی افزود: در خصوص برنامه های فرهنگی در سطح شهرلنده نیز یک جدول و تقویم اجرایی برای برگزاری جشن های مختلف با همکاری مشاور فرهنگی تهیه و از نیمه شعبان اجرایی خواهند شد.

 

شهردار لنده تصریح کرد: باتوجه به وضعیت مستهلک آسفالت برخی خیابان ها به خصوص خیابان شهید چمران(جنب آتش نشانی تا کاردانش) وچند خیابان دیگر در آینده نزدیک این خیابان ها به طور کامل روکش آسفالت خواهند شد.

 

شهردار لنده در اولین واکنش رسمی خود نسبت به برگزاری همایش توسعه لنده گفت: چند روز پیش همایشی در این شهرستان برگزارشد که قبل از برگزاری مسئولان این همایش دیداری با بنده و تعدادی از اعضای شورای شهر داشتند و قرار بر همکاری بود که متاسفانه متولیان این همایش سراغی از ما نگرفتند و همایش هم توسط خود آن ها و بدون حضور شهردار و برخی از اعضای شورای شهر برگزارشده است.

 

مختار مشهدی زاده نسبت به برخی جریا و مباحث مطرح شده در  این همایش گفت: به شخصه با همایش هایی که برای اهداف خاص و بسترساز تخریب چهره های بومی ملی باشد مخالف هستم.  

 

وی تاکیدکرد: تخریب چهره های ملی در این قبیل همایش ها تنها شهرستان را از بن بست خروج نمی کند بلکه مشکلات را مضاعف تر می کند.

 

شهردار لنده تاکیدکرد: یکی از همین چهره های ملی کمک های شایانی به مجموعه شهرداری و شهرستان در ادوار گذشته و هم اکنون داشته است و واقعاً صلاح نبود که برخی از آنان رسانه ای شود ولی این دلیل نمی شود که این چهره های ملی که فرزندان و نخبگان همین منطقه هستند تخریب شوند.

 

وی تاکیدکرد: اعتقاد شخصی ام این است که هرماه باید یک همایش داشته باشیم ولی با کارگروه و کمیته ها و دبیرخانه منسجم و منظم که نتایج برگزاری این همایش ها را تجزیه و تحلیل و در پایان نیز به یک جمع بندی برساند و در آخر نیز رسانه ای شوند تا مردم خروجی روشن این قبیل همایش ها را ببینند.

 

گفتنی است روز دهم فرودین ماه سا جاری همایشی تحت عنوان دلایل توسعه نیافتگی شهرستان لنده در سالن پوریایی ولی برگزار شد که حواشی های زیادی به همراه داشته است.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس