پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

17. فروردين 1397 - 10:01
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: گردشگران و مسافران نوروزی امسال نیز از کمبودها و کاستی های موجود در مناطق گردشگری شهرستان گلایه های داشتند که انتظار می رود که مسئولان با تدبیری حکیمانه برای سال های آینده این کاستی ها را رفع کنند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن تبریک سال نو و با اشاره به مناسبت های مهم پیش رو در هفته آینده اظهارکرد: یکی از نعمت های بزرگی که قدرش مجهول است نعمت سلامتی است چرا که در در حدیث آمده است: "النعمتان مجهولتان الصحه ولامان"سلامتی و امنیت که زمینه از دست ندادن نعمت سلامتی با با خود مراقبتی و عمل به دستورات بهداشتی و پزشکی می توان فراهم کرد.

 

وی افزود: توجه به امر ورزش به خصوص ورزش های همگانی می تواند در افزایش سطح سلامتی آحاد جامعه اثرگذار باشد.

 

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: شهادت مجاهد نستوه آیت اله محمد باقر صدر از عالمان دینی و کسب مرجعیت شیعی در سن 40سالگی ایشان نشان دهنده شخصیت دینی، مذهبی و سیاسی این مجاهد است.

 

وی تاکیدکرد: تلاش های این عالم دینی در روشنگری علیه رژیم بعث عراق و تحمل رنج ها و مشقت های زیادی برای تبلغ دین اسلام باعث شد تا وی و خواهرش را با همدیگر ترور کنند.

 

الهی نیادر ادامه به سالروز قطع رابطه ایران و امریکا اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) در واکنش به قطع رابطه سیاسی ایران و امریکا فرمودند: اگر کارتر رئیس جمهور امریکا یک کار در زندگی اش درست انجام داده باشد همین قطع رابطه با ایران است.

 

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: بعد از این اظهارنظر امام خمینی(ره) همه ملت از این فرموده امام امت حمایت کردند و تا به امروز نیز ملت ایران شاهد خوی استکباری امریکایی ها هستند.

 

وی در ادامه گفت: 21فرودین ماه سالروز شهادت امیر سپهبدصیاد شیرازی در سال87 است که به دست منافقین کوردل به شهادت رسید.

 

الهی نیا گفت: صیاد شیرازی از جمله یاران صدیق و سرمایه های انقلاب اسلامی بود که دوران مبارزاتی ایشان به خصوص حضور وی در هشت سال دفاع مقدس همواره منبع خیر و برکت برای نظام جمهوری اسلامی بوده است.

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت: باید از همه دستگاه های ستاد خدمات سفر شهرستان لنده به خصوص پلیس، جمعیت هلال احمر، میراث فرهنگی و گردشگری، اورژانس و سایر نهادها که در این ایام تعطیلات بهترین فرصت ها را برای گردشگران و مسافران نوروزی آماده کردند قدردانی کرد.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: گردشگران و مسافران نوروزی امسال نیز از کمبودها و کاستی های موجود در مناطق گردشگری شهرستان گلایه های داشتند که انتظار می رود که مسئولان با تدبیری حکیمانه برای سال های آینده این کاستی ها را رفع کنند.

 

الهی نیا در پایان اظهارکرد: توصیه های مهم مقام معظم رهبری در باب شعار سال با حمایت از کالای ایرانی باید مورد توجه قرارگیرد و هم مردم و هم مسئولان با جامه عمل پوشاندن به این شعار یک بار دیگر عاملی برای تولید و اشتغال جوانان این مرز وبوم باشیم.

 

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس