پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

23. فروردين 1397 - 22:11
چهار خانواده بهبهانی که به قصد تفریح به منطقه کوه سیاه لنده رفته بودند در منطقه کمپ کوه سیاه گرفتار شدند.

 موسی محتشم در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، ضمن تائید گرفتار شدن چهار خانواده بهبهانی در ارتفاعات کوه سیاه شهرستان لنده گفت: پیش از ظهر امروز چهار خانواده بهبهانی با دو دستگاه خودرو جهت تفریح به کوه سیاه لنده عزیمت نمودند که به دلیل تغییرات آب و هوایی و ورود توده هوای جدید به استان در ارتفاعات این کوه گرفتار شدند.

وی افزود: به محض اطلاع از گرفتار شدن این چهار خانواده اکیپ های جمعیت هلال احمر و ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده به کوه سیاه اعزام و هم کنون در مسیر محل گرفتار شدن این خانواده ها هستند.

بخشدار موگرمون تصریح کرد: محل اعلام شده این افراد گرفتار شده منطقه ای بنام کمپ شرکت نفت است که یگان های امدادی در حال رسیدن به این منطقه هستند.

وی تاکیدکرد: متاسفانه برخی افراد بدون داشتن اطلاعات کافی و عدم تحقیق در باره چگ.ونگی وضعیت آب و هوا اقدام به حضور در این منطقه می کنند که ممکن است با ای اقدامات نسنجیده خود مخاطرات جانی نیز به همراه داشته باشند.

محتشم اظهارکرد: هم اکنون دو دستگاه خودرو و یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در مسیر هستند که به محض رسیدن آنان را به محل امن و اسکان موقت در جمعیت هلال احمر منتقل خواهیم کرد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس