پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. فروردين 1397 - 19:52
امام جمعه شهرستان لنده گفت: بی ثباتی در قیمت دلار باعث تسریع در اوضاع آشفته بازار و سایر اجناس نیز شود که همین مسئله نیز باعث نارضایتی مردم شده است.

به گزاررش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: پیامبراکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) بهترین واسطه خیر برای امت های اسلامی هستند و بهترین الگو برای مدیریت جامعه هستند.

 

وی افزود: عید مبعث بزرگترین عید برای همه ملت های مسلمان جهان است که باید به بهترین سبک ممکن در شهر ها و روستاها برگزارشود.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: پیامبر اکرم(ص) مبعوث شده است تا تعلیم و تربیت آحاد جامعه برای رهایی از ظلم و بی عدالتی شکل گیرد.

 

وی تاکیدکرد: در جامعه ای که قوانین الهی و رهبری دینی حاکم نباشد بدون شک این جامعه به سمت هرج و مرج کشانیده خواهد شد.

 

محمودی اصل اظهارکرد: انعطاف برخی کشورهای مسلمان منطقه در برابر قدرت های شیطانی به خصوص امریکا باعث شده است تا خون هزاران مسلمان در منطقه بی گناه ریخته شود و جالب است که در خصوص این همه جنایات یا سکوت کرده اند یا با آنها همکاری دارند.

 

وی در ادامه به 29 فرودین روز ارتش اشاره کرد وگفت: 29 فرودین روز ارتش جمهوری اسلامی است، ارتشی که در طول این سال ها از ابتدای انقلاب تا هشت سال دفاع مقدس و تا به امروز همواره در خط رهبری و خدمت به ملت بوده و هست.

 

خطیب جمعه لنده گفت: الحمدالله امروز تمام نیروهای مسلح ما در اوج اقتدار و آمادگی خود با بروز رسانی تسلیحات نظامی خود آماده پاسخگویی به هر تهدیدی در کمترین زمان ممکن هستند.

 

محمودی اصل تاکیدکرد: در سایه اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی ما کشورهای منطقه نیز احساس امنیت می کنند و این را می توان در حرکت روبه جلوی محور مقاومت مشاهده کرد.

 

وی گفت: ولایت مداری و قرار گرفتن در خط امام و رهبری همراه و همگام با مردم بودن از مهمترین ویژگی های نیروهای مسلح ما است.

 

امام جمعه شهرستان لنده تاکیدکرد: تهدیدات گسترده رئیس جمهور امریکا و ادعای کذب حمله شیمیایی  در دوما سوریه بهانه برای افزاش تحریم های سوریه، روسیه و ایران شده است.

 

وی گفت: امریکا ترس به مخاطره افتادن امنیت اسرائیل را دارد ولی از طرف دیگر بهانه ای برای حضور در سوریه را تحکیم ترمی کند که قطعاً با پاسخ قاطع محور مقاومت در صورت تکرار این خطای راهبردی مواجه خواهدشد.

 

محمودی اصل با قدردانی از هدیه مقاوم معظم رهبری به مردم شهرستان لنده گفت: مفرش کردن مصلی نماز جمعه شهرستان لنده توسط قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه صدر از بهترین هدیه های مقام معظم رهبری به مردم این شهرستان محروم است.

 

وی تاکیدکرد: از همه ادارات و نهادهای که بیشترین همکاری را در خصوص بهبود وضعیت نماز جمعه داشتند قدردانی می کنیم.

 

امام جمعه لنده گفت: قیمت دلار در چند هفته گذشته باعث موجی از نارضایتی مردم و آشفتگی بازار شده است که فرصتی برای کسب سودهای آلوده توسط عده ای فرصت طلب شده است.

 

وی گفت: بی ثباتی در قیمت دلار باعث تسریع در اوضاع آشفته بازار و سایر اجناس نیز شود که همین مسئله نیز باعث نارضایتی مردم شده است.

 

خطیب جمعه شهرستان لنده در پایان با اشاره به وضعیت و شرایط جوی و ورود توده های جدید باران زا به استان و شهرستان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان و شهرستان لازم است که مردم، گردشگران، کشاورزان و دامداران نسبت به مخاطرات موجود بیشتر دقت کنند و از سفر های غیر ضروری به کوه ها خودداری کنند.

 

وی در پایان از تلاش های خوب ستاد مدیریت بحران، جمعیت هلال احمر، راهداری، شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در خصوص نجات جان چهار خانواده گرفتار در کوه سیاه قدردانی کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس