پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. فروردين 1397 - 15:41
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه بویراحمد گفت: کارهایی که در سطح سپاه صورت می گیرد برگرفته از روحیه جهادی و انقلابی جوانان است.

به گزارش خبرلنده، سردار یداله بوعلی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده هان جدید و قدیم ناحیه مقاومت بسیج لنده، ضمن اشاره به شرایط حساس منطقه گفت: امروز شرایط حساس منطقه به گونه ای است که همه مردم نگاهشان به شبکه های اطلاع رسای است تا پیگیری آخرین اخبار وضعیت کشورهای منطقه باشند.

وی افزود: این همه هیاهو در منطقه ناشی از ترسی است که بر آنان مستولی شده است که همانند یک جانور به هارت و پورت افتاده اند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه بویراحمد تصریح کرد: با این همه تبلیغات به سوریه حمله کردند و با التماس مکان هایی را هدف قرار گرفته اند که خالی از سکنه بود.

وی تاکیدکرد: این شاهزاده نادان و کم عقل سعودی آنقدر هم که یک عرب تعصب دارد را ندارد و همانند یک گاو شیرده در حال دوشیده شدن است.

سردار بوعلی اظهارکرد: امروز خیلی از کشورهای جهان از امریکا سرپیچی می کنند و از سیاست های آن سرباز می زنند.

فرمانده سپاه فتح خاطر نشان کرد: امروز در عراق جوانان شیعی و سنی در مقابل توطئه های امریکا ایستاده و تمام توطئه های آنان را خثی کرده اند.

وی تاکیدکرد: امروز در لبنان صهیونیست های که دیروز خاک لبنان را شخم می زدند دیگر این قدرت را ندارند و جرات ندارند به کوچکترین حرکتی انجام دهد.

این فرمانده نظامی گفت: اقتدار و عظمت جهان اسلام چنان درحال رشد است که شاهد افول استکبار و قدرت های پوشالی آنان هستیم که قطعاً منجر به شکست خواهد بود.

وی تاکیدکرد: فلسفه اصلی سپاه تربیت نیروهای مومن وانقلابی است که در این میان هرکجا هم که لازم باشد در کنار سایر ادارات و نهادها در خدمات رسانی به مردم کوتاهی نخواهند کرد.

سردار بوعلی اظهارکرد: کارهایی که در سطح سپاه صورت می گیرد برگرفته از روحیه جهادی و انقلابی جوانان است.

فرمانده سپاه فتح خاطر نشان کرد: کسانی که مسئولیت های مختلف دارند باید با رویکرد ولایتی بودن را به عنوان ملاک ها و شاخص ها مدیریتی خود لحاظ کنند.

وی خطاب به مردم شهرستان لنده گفت: به حق مردم شهرستان لنده دین خود را به نظام و انقلاب ثابت کردند و باید به جوانان فرصت دهیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس