پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. فروردين 1397 - 17:43
جمعی از بسیجیان و جامعه ایثار گری شهرستان لنده با ارسال پیامی از تلاش های و خدمات فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج لنده قدردانی کردند.

به گزارش خبرلنده، جمعی از بسیجیان و جامعه ایثار گری شهرستان لنده با ارسال پیامی از تلاش های و خدمات فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج لنده قدردانی کردند.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الّله الرّحمن الرّحیم

حمد وسپاس ذات ربّ العالمین را که توفیقمان داد تا عطر خوش صلح و صفا  ، مهرو وفا در فضای عطر آگین نظام مقدّس جمهوری اسلامی  را از عمق وجودمان استشمام نموده و توفیق طریق ره پویی و سیر  الی اللّه ، به یمن مجاهدتها و رشادتهای انسانهایی پاکباخته در سیر  تاریخ خصوصاً از صدر اسلام تا عصر حاضر و بالاخص در دوران غبار آلود نیم قرن گذشته  با مجاهدت یگانه قرن ، آن سر سلسله جنبان مجاهدان الهی یعنی روح اللّه الموسوی الخمینی (ره) و همه رهپویان مکتبش خاصّه شهدای بخدا پیوسته رفیقمان گردید.

برادر  بزرگوار جناب سرگرد حاج علی محمدی

بدینوسیله بر خود لازم میدانیم  به مصــداق ««من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق »»  و به پاس خدمات مخلصانه ، صادقانه و بی وقفــه ای که در طول مدّت ارزشمند و بیاد ماندنی همراه با خاطرات خوش همدلی و همیاری در سمت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج لنده صمیمانه ترین قدردانی و تشکّر را به رسم ادب تقدیمتان نمائیم.

باشد که همگی سربازی فداکار برای مقام عظمای ولایت و نظام مقدّس جمهوری اسلامی در ظـلّ توجّهات و الطاف حضرت بقّیه اللّه (عج) باشیم واز شما برادر با اخلاص مشتاقانه خواهشمندیم کما فی السّابق برادران و همکاران بسیجی خویش را  از فیــض وجــود خویش بهره مند فرمایید.

سر بلند باشید و پایدار ، محفوظ باشید و برقرار .

 

جمعی از جامعه ایثارگری و بسیجیان شهرستان لنده

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس