پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

3. ارديبهشت 1397 - 18:26
بخشدار موگرمون از گرفتار شدن 14نفر از گردشگران شهرستان بهمئی در منطقه دلی خیارکار و کوه سیاه در این بخش خبرداد.

موسی محتشم در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به تماس چندین نفر از گردشگران به ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده مبنی بر گرفتار شدن 14نفر از گردشگران در منطقه کوه سیاه گفت: ساعت 14امروز با ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده تماسی مبنی بر گرفتار شدن 14نفر از گردشگران بهمئی در منطقه دلی خیارکار و کوه سیاه دریافت کردیم که بنا به تدابیر و تصمیم رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده فوراً به منطقه اعزام شدیم.

وی افزود: هم اکنون یک دستگاه آمبولانس از جمعیت هلال احمر شهرستان لنده و یک دستگاه خودروی پیکاپ بخشداری موگرمون در ارتفاعات کوه سیاه در حال اعزام به منطقه اعلام شده هستند.

بخشدار موگرمون تصریح کرد: متاسفانه برخی از گردشگران اصلاً به اخطارهای سازمان هواشناسی اصلاً توجه ندارند علی رغم اینکه سازمان هواشناسی از چند روز قبل اعلام کرد که وضعیت جوی طی روز های آینده نامساعد و باراندگی به همراه دارد.

وی تاکیدکرد: متاسفانه هفته گذشته نیز تعداد 24نفر از شهروندان تشانی از توابع استان خوزستان نیز در همین ارتفاعات گرفتار شدند که از ساعت 8شب تا 8صبح روز بعد عملیات نجات ادامه داشت.

محتشم اظهارکرد: بارندگی شدید امروز عصر تا ساعتی راه ارتباطی به کوه سیاه را مسدد کرد که پس اتمام بازندگی و با بازشدن راه عملیات نجات ادامه یافت.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس