آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1397 - 15:14
امام جمعه شهرستان لنده گفت: هدف جمعیت هلال احمر کمک به آحاد مختلف انسان ها در حوادث، بلایا و بحران های مختلف است که این خدمت بی منت و در راستای حفظ کرامت انسانی صورت می گیرد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در دیدار رئیس و اعضای فعال جمعیت هلال احمر شهرستان لنده ، ضمن تبریک هفته هلال احمر به وظایف خطیر و مهم این جمعیت اشاره کرد وگفت: هدف جمعیت هلال احمر کمک به آحاد مختلف انسان ها در حوادث، بلایا و بحران های مختلف است که این خدمت بی منت و در راستای حفظ کرامت انسانی صورت می گیرد.

وی تاکیدکرد: در بحران ها نیز اولین گروهی که در کنار مردم قرار می گیرند همین جوانان و مسئولان جمعیت هلال احمر هستند که در عمل ثابت کردند در کنار مردم هستند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: توجه به منویات در جمعیت هلال احمر علاوه بر خدمت مضاعف در حوزه های مختلف یکی از نیازمندی های ضروری در نیروهای جوان می باشد.

وی خاطر نشان کرد: حضور فعال در برنامه های مختلف از جمله فعالیت های فرهنگی از مهمترین وظایف جوانان و اعضای فعال در حوزه جمعیت هلال احمر می باشد.

امام جمعه شهرستان لنده در پایان نیز از تلاش های خوب جمعیت هلال احمر در شهرستان لنده قدردانی کرد و خواستار استقلال کامل این اداره در شهرستان لنده شده است.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس