پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

1. خرداد 1397 - 19:45
چمن مصنوعی,خبرلنده,اداره ورزش و جوانان لنده,هیئت های ورزشی,اخبار لنده,چمن مصنوعی,ورزشگاه شهید دستغیب لنده,چمن زمین فوتبال
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده:
تامین اعتبار450میلیون تومانی برای تکمیل چمن مصنوعی و بهسازی چمن ورزشی شهرلنده
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از تامین اعتبار 450میلیون تومانی برای تکمیل چمن مصنوعی و بهسازی چمن زمین فوتبال ورزشگاه شهید دستغیب شهرلنده خبرداد.

محمود فاضلی در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به رویکردهای مهم وروزشی در سال 97 در شهرستان لنده گفت: سال 97 سال توسعه فضاهای ورزشی و رفع مشکلات زیرساختی در ورزش شهرستان لنده است.

وی افزود: با حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان وتلاش های شبانه ورزی به همراه برنامه ریزی دقیق و مدون عملیات اجرایی تکمیل چمن مصنوعی لنده با اعتباری افزون بر 200میلیون تومان و بهسازی چمن زمین فوتبال ورزشگاه شهید دستغیب با اعتباری افزون بر 250میلیون تومان تامین و عملیات اجرایی آن شروع شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: بیش از 130میلیون تومان از اعتبارات استانی نیز جهت تعمیرات و ساخت سرویس بهداشتی در اداره ورزش و جوانان این شهرستان تصویب و به زودی عملیات تغییرات و ساخت آنان آاز خواهدشد.

وی تاکیدکرد: در خصوص تجهیزات اداری نیز بیش از 30میلیون تومان برای خرید تجهیزات اداری از جمله میز، صندلی، رایانه و سایر ملزومات اداری و سرمایشی و گرمایشی هزینه شده است.

فاضلی اظهارکرد: هیئت های ورزشی نیز به طور ویژه مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت به طوری که بیش از 15میلیون تومان اعتبار برای آنان در نظر گرفته شده است که می بایست وضعیت حساب های آنان تا پایان سال96تویسه شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده خاطر نشان کرد: سال 97 بدون شک سال تحول اساسی در حوزه ورزش شهرستان لنده در هیئت های مختلف ورزشی است و امیدواریم بتوانیم شاهد کسب رتبه های برتر ورزشی در این سال باشیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس