پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. خرداد 1397 - 12:19
مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیام خونین 15خرداد موتورمتحرک اصلی انقلاب اسلامی بود که بعد از آن انقلاب در مسیر پیروزی قرارگرفت.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام قدرت اله خرم روز در مراسم گرامیداشت قیام 15خرداد در شهرستان لنده، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین 15خرداد سال42 گفت:قیام 15خرداد مبدا آغازین حرکت تومان با پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: بصیریت و آگاهی به موقع مردم در روز 15خرداد و شهادت صداها جوان، زن و مردم در این قیام باعث بیمه شدن انقلاب تا رسیدن به پیروزی شده است.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: قیام خونین 15خرداد موتورمتحرک اصلی انقلاب اسلامی بود که بعد از آن انقلاب در مسیر پیروزی قرارگرفت.

وی تاکیدکرد: این روز در تاریخ این ملت به عنوان حماسه خونین قیام15خرداد در حافظه ملت ایران ثبت و ماندگار شده است.

خرم روز در ادامه اظهارکرد: پس از قیام خونین 15خرداد امام خمینی(ره) با تاسی از قرآن و ائمه اطهار(ع) و با تمسک جستن به آنان موتورمتحرک انقلاب را با بصیرت وآگاهی و همراهی ملت ایران آغاز کرد و در 22بهمن 57پس از سال ها سختی و مشقت انقلابی را به پیروزی رسانید که مهمترین پشتوانه آن خود مردم بودند.

وی تاکیدکرد: امام خمینی(ره) بار دیگر به جهانیان و ابرقدرت ها ثابت کرد که اگر برای خدا و در مسیر قرآن حرکت کنیم پاداش آن پیروزی است که ملت شریف ایران و ملت های آزادی خواه جهان طعم شیرین این پیروزی را چشیده اند.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) به برکت انقلاب اسلامی و پشتوانه عظیم ملت به تمام ابرقدرت های جهان تشر و نهیب می نند و بارهای گفتند: امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی افزود: انتخاب شایسه مقام معظم رهبری به عنوان جایگزین برحق امام خمینی(ره) باعث شد تا انقلاب اسلامی در مسیر تازه ای قرار گرفت و تا به امروز الحمدالله تمام فتنه ها و توطئه های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کرده است.

خرم روز گفت: یکی از مهمترین ویژگی های امام راحل ایستادگی در مقابل کسانی بود که به دنبال تحریف در دین اسلام بودند.

وی گفت: همه دنیا به خوبی به نقش و جایگاه ولایت فقیه و رهبری تدبیر و هوش بسیار بالای مقام معظم رهبری اذعان دارند به طوری که همه دبیران کل سازمان ملل بر آن اذعان کرده اند.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان کهگیلویه و بویراحمدگفت:  مقام معظم رهبری به درستی راه امام راحل را ترسیم و ادامه داده است و به فضل الهی این انقلاب در مسیر پیشرفت و تعالی قرار گرفت.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس