پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

8. تير 1397 - 14:25
امام جمعه شهرستان لنده گفت: تغییر درکابینه به خصوص وزرای اقتصادی دولت از مهمترین توصیه ها به رئیس جمهور است چرا که بخشی از التهابات ارز و خودرو وسکه به واسطه تصمیمات برخی از این وزرا است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سیدهدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، با قدردانی از تلاش های بچه های تیم ملی ایران گفت:حقیقتا بچه های تیم ملی به درستی بازی کردند هر چند حذف شدند ولی این بازی جوانمردانه آنان قابل قدردانی است.

وی افزود: عده ای از افراد سود جو با سوء استفاده از بازی تیم ملی در ورزشگاه آزادی کشف حجاب کردند که واقعا این مسئله و بی حرمتی به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: راه حل مشکلات مردم تنها با مشارکت هرسه قوه با همدیگر برای رفع مشکلات اقتصادی باید صورت گیرد.

وی تاکیدکرد: مشکلات و اعتراضات مردم باید به رسمیت شناخته شوند و هیچ مسئولی حق ندارد نسبت به اعتراضات مردم بی توجه باشد.

محمودی اصل اظهارکرد: تجمعات بازاریان تهرانی درخصوص نواسانات ارز با سو استفاده برخی ها از این اعتراضات کسبه و شعارهای هنجارشکنانه همراه شد که برخی ها اقدام به آتش کشیدن اموال عمومی کردند که مسئولان باید به اعتراضات مردم توجه کنند.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: مقام معظم رهبری به صراحت از جنگ اقتصادی علیه مردم در سه جبهه در مراسم ارتحال امام به مسئولان توصیه کردند ولی متاسفانه برخی از مسئولان سکوت کردند.

وی خاطر نشان کرد: چرا نسبت به نگرانی های مردم کمتر توجه می شود و یکی از کلید واژه های مقام معظم رهبری این بود که اگر ملت به صحنه بیایند مشکل لاینحل نخواهیم داشت.

امام جمعه لنده تاکیدکرد: ما امروز نیازمند برجام داخلی هستیم و به مسائل داخلی به خصوص تولیدات داخلی  باید توجه کنیم.

محمودی اصل گفت: روایت بحران و بحران سازی از وضعیت کشور وسیاه نمایی اقتصادی کشور با هدف نا امیدکردن مردم ازنظام و ناکارامدجلودادن آن است.

وی تاکیدکرد: القای بحران از سوی دشمن است چرا که محصولات صادراتی به کشورهای جهان در حال صادرات هستیم و از نظر ذخیره سازی ارزی وضعیت خوبی داریم و ثروت داریم و صادرات و منابع داخلی دارای نیزثروتمند هستیم ولی برخی ها با التهاب افرینی دربازار به دنبال برهم زدن ذهن مردم هستند.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: یکی از راه های مهار ارز مبارزه قاطع با اخلال گران بازار ارز است که باید با این مخلان برخورد شود.

وی تاکیدکرد: کسانی که ارز دولتی گرفتند ولی دربازار به قیمت دلار هشت هزار تومان می فروشند واقعا به مردم خیانت می کنند که این وضعیت نگران کننده است.

امام جمعه لنده گفت: تغییر درکابینه به خصوص وزرای اقتصادی دولت از مهمترین توصیه ها به رئیس جمهور است که بخشی از التهابات ارز و خودرو وسکه به واسطه تصمیمات برخی از است وزرا است.

وی تاکیدکرد: مجلس دراین قضیه نیز ازنقش نظارتی خود غفلت کرده است وگرنه تا قبل از این وضعیت می توانست با نظارت خود جلوی این همه بحران را بگیرد.

محمودی اصل گفت: بازاریان و کسبه نباید در دام توطئه این فتنه گران و منافیقین بیافتند چرا که بحران سازی نقشه دشمن است.

وی به نامه برخی اصلاح طلبان نیز اشاره کرد وگفت: منافقین و وطن فروشان با ارسال نامه خیانت خود را به نظام درهمین نامه به اثبات رسانیدند.

خطیب جمعه لنده گفت: هفته گذشته و حادثه تلخ اتش سوزی درمراتع و جنگل ها را داشتیم که بخش زیادی از مراتع و منابع طعمه حریق شد.

وی گفت:مهار این آتش سوزی چند روز طول کشید ولی تلاش و کوشش نیروهای مردمی و مسئولان قابل تقدیر است.

محمودی اصل گفت: آغاز بزرگترین مارتن علمی کشور و تلاش چهارده ساله دانش آموزان از دیروز و امروز رقم خورد و باید والدین با حمایت خود در صورت عدم موفقیت دانش اموزان به آنان بفهمانند که کنکور پایان راه نیست و دوباره تلاش کنند.

وی در ادامه از همه مردم خواست تا با صرفه جویی در مصرف آب از هدر رفت آب به واسطه کمبود و تنش آبی جلوگیری کنند.

انتهای پیام

 

 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس