پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. تير 1397 - 14:33
امام جمعه شهرستان لنده گفت: تجربه تلخ وعده های بی سرانجام برخی از مسولان به مردم از مهمترین نگرانی ها و چالش های فراروی مردم است.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به مهمترین کارهای نیک درجامعه گفت:تلاشی خوبی در جهت کاهش نرخ بی سوادی صورت گرفته است که باید این روند در جامعه ادامه دار باشد.

وی افزود:امام صادق(ع) حق بزرگی بر گردن همه شیعیان دارد چرا که تعالیم و مفاهیم دین مبین اسلام را به درستی به شاگردان و احاد جامعه اسلامی دارد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: همه ما باید در برگزاری مراسم سالروز شهادت امام صادق(ع) باید سهیم باشیم و این مراسم را به درستی در شهرستان برگزار کنیم.

محمودی اصل اظهار کرد:اعتراضات به نوسانات در خصوص وضعیت بازار ارز در جامعه از مهمترین گلایه های به حق مردم بود که با تجمعات صنفی همراه بود.

وی تاکیدکرد: مسئولان باید سعی کنند در جهت رفع مشکلات و قطع مکرر برق و آب با احصاء اعتراضات مردم در جهت رفع آنان اقدام کنند.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: علی رغم اینکه دشمن چندسالی است جنگ اقتصادی را شروع کرد باید از فرصت ها برای دفاع از مردم و کشور با مدیریت جهادی استفاده کرد و باید مسولان روش های که خوب نتیجه نداد را عوض کنند.

وی خاطر نشان کرد:یکی از مهمترین وظیفه مسئولان دفاع به موقع و به هنگام برای جلوگیری از ضرر مردم است که باید با برنامه ریزی و مدیریت جهادی این چالش را بر طرف کرد.

محمودی اصل در ادامه گفت: با حرف درمانی نمی تواند گرهی از کار و درد های مردم را باز کردبلکه باید در کنار مردم و با مردم بود تا شاهد رفع مشکلات مردم باشیم.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: با کسانی که کالاها را با ارز دولتی وارد کردند و به قیمت چندین برابر به مردم می فروشند باید برخورد قاطع شود.

وی افزود: اگر مسولان در کنار مردم باشند مردم سختی ها را بهتر می پذیرند واگر این چنین نباشید مردم اعتراضات خود به شکل های مختلف بیان می کنند.

محمودی اصل گفت:تجربه تلخ وعده های بی سرانجام برخی از مسولان به مردم از مهمترین چالش های فراروی مردم است.

وی گفت:ایجاد یاس و ناامیدی و عملکرد ضعیف برخی از مسولان و تصمیماتی که در جهت تشدید این وضعیت بازار اتخاذ شد باعث شد تا پازل نا امیدی مردم کامل می شود و سناریوی دشمن را تکمیل تر شود.

خطیب جمعه شهرستان لنده به روز دهیاری ها و شهرداری ها اشاره کرد وگفت:روز شهرداری ها و دهیاری ها را به همه مجموعه دهیاری ها و شهرداری ها تبریک گفته و لازم است آنان بانند باید در جهت بهبود وضعیت خدمات عمومی و جلب رضایت شهروندان تلاشی مضاعف داشته باشند.

وی در ادامه گفت: از تلاش های شهرداری در جهت رفع مشکلات و افزایش پروژه های عمرانی در جهت رضایت مندی مردم قدردانی می شود.

خطیب جمعه لنده خطاب به مسئولان آب وفاضلاب شهری گفت: وضعیت سخت آب شرب در شهرک فجر واقعا جدی است که مسولان باید پاسخگو باشند ولی تلاش ها تا زمان تکمیل مخزن آب شهرک فجرباید از طریق تانکر آبرسانی صورت گیرد.

وی تاکیدکرد: فشارهای دشمن وبرخی مشکلات ناشی از همین مدیریت نا کارآمد برخی از مسئولان است که باید تغییرات اساسی صورت گیرد.

امام جمعه لنده خاطرنشان کرد: افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس و پروژه آبرسانی به خرمشهر در کمترین زمان نشن داد که با تکیه بر اقتصاد مقاومتی می توان شاهد شعار ما م یتوانیم باشیم.

وی گفت: نا رسایی برق در جایگاه سی ان جی و مشکلات برق و افت شدید آن باعث افت شدید این جایگاه برای خدمات دهی به مردم شده است که لازم است هرچه سریعتر یک تقویت کننده برق در ورودی شهر نصب شود، مردم نیز باید در مصرف برق مدیریت نماییند.

خطیب جمعه لنده در پایان گفت: امروز نیازمند مدیریت جهادی و کار جهادی هستیم که این روحیه در برخی مدیریت ها باید به طور جدی مورد توجه مسئولان قرارگیرد.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس