پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. تير 1397 - 13:55
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: نظارت قوی در بازار، برخورد قاطع و شفاف با سوء استفاده کنندگان و اخلال گران ارز مهمترین مطالبات مردم است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) روز دختر گفت: ولادت با سعادت و پر برکت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را به همه دختران تبریک عرض می کنیم، حضرت معصومه(س) مراتب عالی علم و عمل را از پدر و برادر خویش آموخت و تاریخ اسلام صدها بانوهمچون ایشان را به خود معرفی کرده است.

وی افزود: عمل به دستورات شرع مبین اسلام توانسته است خود را جاودانه سازد، حضرت فاطمه معصومه(س) این بانوی نمونه از چهره های کم نظیر زنان جهان اسلام است که روایت متعددی به منزلت و مقام و جایگاه آن حضرت تاکید دارند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: حج یکی از مهمترین فرایض دینی است که باید با ویژگی‌های خاصی انجام شود حجم واقعی می‌تواند برکات زیادی برای مسلمین به همراه داشته است.

الهی نیا تاکیدکرد: اعمال مسلمانان در حج  هر سال بررسی و مشکلات آن همدیگر را تشریح می شود که باید این مشکلات با همکاری امت های اسلامی رفع شوند.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: مراسم برائت مشرکین در مراسم حج مهمترین و اساسی‌ترین نیاز امت های اسلامی است .

وی گفت: برائت از دشمنان اسلام به دلیل این همه هجمه و کینه توزی برعلیه امت های اسلامی مهمترین وظیفه حجاج است.

الهی نیا گفت:۲۶ تیرماه سالروز تأسیس نهاد شورای نگهبان است که یکی از ارکان اساسی نظام اسلامی و قوانین در جمهوری اسلامی و تثبت قانون اساسی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده خاطر نشان کرد: امام راحل همیشه بر حفظ جایگاه و قدرت اقتدار شورای نگهبان در دفاع از اسلام و قوانین اسلامی تاکید داشتند.

وی گفت: ملت ایران همیشه شورای نگهبان را یک مانع بزرگ و مستحکم و سد راه دشمنان می‌دانند و برای ضربه زدن به پیکره جمهوری اسلامی همواره به دنبال نقد و تخریب این شورا هستند.

الهی نیا گفت: شورای نگهبان باید با قدرت صلابت در مقابل توطئه ها و تهمت ها و تخریب های بایستد چرا که خاری در چشم منافقین است .

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: ۲۵ تیرماه سالروز هفته بهزیستی و تامین اجتماعی است ، یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های توسعه پیشرفت در جامعه از لحاظ اقتصادی و اجتماعی شاخص های سلامت افراد جامعه است.

وی گفت: با توجه به اهمیت این روز لازم است که اداره بهزیستی به طور ویژه معلولین  را مورد حمایت خود قرار دهد کما اینکه در چند روز گذشته شاهد افایش 14درصدی حقوق و مستمری آنان از طریق کشور بوده ایم.

الهی نیا گفت: خدمات و تلاش‌های خوبی در جهت توانمندسازی معلولین صورت گرفته است تا آنان در شرایط زندگی رفاهی مناسبی به سر ببرند.

خطیب جمعه لنده گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی سازمان بهزیستی کشور در زمینه تحقق عدالت اجتماعی تشکیل و تبدیل به یک سازمان فرهنگی و اجتماعی و امدادی برای کمک به اقشار محروم آسیب‌پذیرشده است که خدمات ارزشمندی نیز انجام داده است اما نیاز به همکاری و همیاری بیشتر مردم برای ارائه خدمات بیشتر به مردم است .

وی گفت: بهزیستی شهرستان لنده زنده و با نشاط و همیشه در صحنه های مختلف یار و مددکار و معلولین می باشد بلکه همکار و سایر ادارات بود و عملکرد فرهنگی این اداره  قابل تحسین است.

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: ۲۷ تیرماه سالروز قطعنامه ۵۹۸ جنگ نابرابری است که دفاع مقدس و بعد از ۸ سال نبرد با عراق صورت گرفته است، مقاومت جانانه در زمان جنگ  وصبر و بردباری در پذیرش قطعنامه درس بزرگی است که باید به آن افتخار کرد.

وی تاکیدکرد:مشکلات معیشتی مردم،  اقتصاد مقاومتی و توجه به درون و هماهنگ شدن وضعیت زندگی مسئولان با زندگی مردم از مهمترین روحیه‌های وحدت و انسجام داخلی است.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت:  نظارت قوی در بازار، برخورد قاطع و شفاف با سوء استفاده کنندگان و اخلال گران ارز مهمترین مطالبات مردم است.

وی گفت: صرفه جویی در مصرف آب به شکل بهینه می تواند باعث کاهش کمبود آب شود لازم است با خاموش کردن یک لامپ اضافه می توان از خاموشی شهر جلوگیری کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس