پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

5. مرداد 1397 - 14:02
امام جمعه شهرستان لنده گفت:موج نارضایتی از مدیران و مسئولان که عامل چنین حوادثی در کشور هستند بالا است و قیمت ها به ساعت در حال افزایش است و فشار برگرده مردم است و همین مسئله باعث افسردگی جوانان شده است که خیلی از اتفاقات ربطی به تحریم ها ندارد وناشی از ضعف مدیریتی و نظارتی است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی وسیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به مناسبت های این هفته گفت:دقت در انجام امورات روزانه و اعتقاد به روز قیامت باعث صراط مستقیم ما خواهدشد.

وی افزود: پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور است، نماز جمعه یکی از برکات ارزشمند کشور است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:امروز روحانیت و نماز جمعه حلقه وصل بین مردم و حاکمیت است که این نهاد به یک کانون بزرگ و ارزشمند تبدیل شده است و انتصابات این نهادنیز توسط مقام معظم رهبری صورت می گیرد که خطبه های نماز جمعه در جهت بیان درد های جامعه و مطالبه گردی از مسئولان و صیانت از ارزش های انقلاب و تلاش برای حفظ انقلاب صورت می گیرد.

وی تاکید کرد:اگر گاهی مسائل و انتقاداتی از دولت می شود در جهت رفع مسائل مردم می باشد که مقام معظم رهبری جایگاه نماز جمعه را قرارگاه نظام و تعالی نظام می دانند.

محمودی اصل اظهارکرد:خبرشهادت جمعی از مرزبانان که هشت نفر از آنان از جوانان اهل تسنن بودند که برای حفظ کشور دین و مذهب یکی خواهند شد و دشمنان به دنبال ایجادتفرقه هستند و کسانی که همیشه ساز مخالف می زنند در این حوزه ها سکوت می کنند و وقتی فلان شخص در خیابان پاسداران جمعی از کارکنان ناجا را زیر می گیرد اظهار ونظر های خلاف واقع می کنند ولی در این حادثه یازده نفر به شهادت رسیدند وسکوت کردند.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت:جمهوری اسلامی با قاطعیت هرکجا که گروهی بخواهد به امنیت این کشور ضربه بزند پاسخ کوبنده خواهداد.

محمودی اصل اظهار کرد:موج نارضایتی از مدیران و مسئولان که عامل چنین حوادثی در کشور هستند بالا است و قیمت ها به ساعت در حال افزایش است و فشار برگرده مردم است و همین مسئله باعث افسردگی جوانان شده است که خیلی از اتفاقات ربطی به تحریم ها ندارد وناشی از ضعف مدیریتی و نظارتی است.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه خاطرنشان کرد:اگر بازرسان و مسئولان حراست ادارات به درستی کار و وظیفه خود را انجام می دادند امروز این مشکلات حادث نمی شد و در خصوص تغییرات باید کسانی که مسئول بودند باید پاسخگویی مشکلات مردم باشند.

وی اظهارکرد:قدرت اصلی نظام ما همین مردم هستند که باید تلاش برای رفع مشکلات برداشته شود.

محمودی اصل در ادامه گفت:تنگه باب المندب چندروز پیش شاهد پاسخ کوبنده انصار الله یمن به دشمنان بود که عربستان را مجبور به عقب نشینی از این تنگه راهبردی کرد.

وی گفت:مواضع رئیس جمهور و حمایت سردار سلیمانی در راستای حذف دو قطبی در کشور است که پروژه دشمن را برهم ریخت و رئیس جمهور امریکا و وزیر خارجه آنان را در پی داشت.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس