پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. مرداد 1397 - 13:35
دختربچه سه ساله لنده ای با تقلید از یکی از شبکه های مجازی اقدام به آرایش صورت خود با پوست میوه شلیل کرد که مقدار زیادی از پوست میوه را به داخل بینی خود فرو برد و کار این دخترچه به بیمارستان کشیده شد.

به گزارش خبرلنده، امروزه شاهد اخبار و رویدادهای متفاوتی از حوادث مختلف به واسطه سهل انگاری و تاسی جستن از شبکه های اجتماعی هستیم که در تازه ترین اتفاق در شهرستان لنده شاهد حادثه ای تلخ برای دختر بچه سه ساله بودیم.

دختر بچه سه ساله لنده ای با نگاه کردن به تصاویر و فیلم های آموزشی آرایشگری و ماسک میوه روی گوشی تلفن همراه مادر خود بود که پس از تماشای این فیلم آموزشی اقدام به مالیدن پوست میوه بر روی صورت کرد که پس از تماشای این فیلم مقدار زیادی از میوه شلیل را به داخل بینی خود فرو برد که بعد از یک ساعت از گذشت این ماجرا والدین این کودک سه ساله متوجه حرف های وی مبنی بر انسداد لوله بینی اش شدند که بلافاصله به پزشک مراجعه کردند و از آنجایی که حجم میوه بسیار بالا بود و به انتهای بینی هم رسیده بود اصلاً برای پزشک معالج قابل تشخیص نبود.

پس از مشاوره پزشک توصیه به شستشو با سرم و آب بعد از یک ساعتی والدین متوجه نوک این میوه در بینی دخترشان می شوند که با استفاده از آب و سرم شستشو و انبرک مخصوص حجم زیادی از میوه را  بیرون آوردند که واقعاً دیدن این حجم از میوه داخل بینی این دختربچه سه ساله همه را متعجب کرد.

به هرحال یک اشتباه ساده در پخش فیلم آموزشی باعث شد تا سلامتی این دختربچه سه ساله به مخاطره بیافتد که لازم است والدین از دانلود و یا در دسترس قرار دادن چنین فیلم های برای کودکان خودداری نمانید تا از تکرار چنین حوادثی جلوگیری شود.

هم اکنون وضعیت این دختر بچه سه ساله مساعد است ولی خانواده های بیشتر باید مراقب سلامتی فرزندانشان باشند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس