پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. مرداد 1397 - 15:16
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از برگزاری کمیته اجرایی هفته جهانی تغذیه با شیر مادر با هدف برنامه ریزی برای اجرای هرچه بهتر برنامه های این هفته در شهرستان لنده خبر داد.

به گزارش خبرلنده؛  امراله خانی در جلسه شورای بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با اشاره به هفته جهانی شیر مادر دهم تا شانزدهم مرداد ماه با شعار "تغذیه با شیر مادر زیر بنای زندگی سالم با حضور "حمایت همه جانبه از مادران برای تداوم شیر دهی با شیر مادر می باشد، گفت: این هفته فرصت مناسبی برای آموزش و اطلاع رسانی برای ترویج تغذیه با شیر مادراست.

 وی افزود: برگزاری کمپین آموزشی با موضوع تغذیه با شیرمادر، آموزش در کلاسهای آمادگی زایمان توسط ماماها، درج شعار هفته در سربرگ مکاتبات اداری، بارگذاری مطالب بر روی تلویزیون شهری را از دیگر برنامه های اجرایی این هفته اعلام کرد.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان لنده تصریح کرد: تهیه رسانه های آموزشی، جلسات آموزشی برای مادران شیرده، نشر مطالب در فضای مجازی را از اقدامات مفید جهت اطلاع رسانی در رابطه با ترویج اهمیت شیردهی در مادران باردار است.

خانی اظهارکرد: ضرورت ترویج فرهنگ استفاده از شیرمادر به جای شیرخشک یکی از مهمترین مباحثی است که باید موردتوجه خانواده ها قرار گیرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس