پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

12. مرداد 1397 - 14:35
امام جمعه شهرستان لنده گفت: متاسفانه برخی مسئولین در این مقطع حساس روزه سکوت گرفتند و در خصوص مسائل اقتصادی کمتر با روحیه جهادی و مدیریت انقلابی وارد شده اند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: کسب درآمد حلال و داشتن  روحیه جهادی و تلاش برای تأمین زندگی خوب برای خانواده و فرزندان مهمترین وظیفه والدین است.

وی افزود:  مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران ولی نعمت انقلاب هستند و مسئولین وظیفه دارند به گونه‌ای رفتار کنند که رضایت خداوند متعال و مردم را به همراه داشته باشد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: مسئولان باید در خدمت به مردم با روحیه جهادی عمل کنند و برای بهبود وضعیت معیشتی مردم تلاش کنند.

وی تاکیدکرد: افزایش قیمت ها و نگرانی مردم از وضعیت موجود بازار و عدم نظارت بر این وضعیت باعث نگرانی شدید مردم شده است و در همین راستا نیز دشمن از این وضعیت کاملاً خوشحال است.

وی اظهارکرد: ناامید کردن ملت از حاکمیت از برنامه های مهم جنگ روانی دشمن است که متاسفانه عده ای نیز با دشمن همنوا شده اند و در این طبل جنگ می کوبند و مردم را بیشتر ناامید می کنند.

محمودی اصل گفت: وضعیت بازار باید به گونه‌ای تنظیم شود که مردم بتوانند نسبت به گذشته بدون هرگوه نگرانی قدرت و توانایی خرید را داشته باشند.

امام جمعه شهرستان لنده با اشاره به نقشه های شوم دشمن گفت: فراخوان جهت تجمعات غیرقانونی مردمی با هدف برهم زدن امنیت و آرامش مردم صورت گرفته است که مردم نیز باید با بصیرت و آگاهی مطالبات خود را بیان کنند نه اینکه به اموال عمومی و امنیت کشور خدشه وارد کنند.

وی تاکیدکرد: مطالبات مردم باید از راه قانونی پیگیری شود برخی مسئولین در سایه بی تدبیری خود با  پشت میز نشینی باعث شده اند که وضعیت معیشتی مردم به مخاطره بیافتد و با این کار مردم نسبت به آنان بی اعتماد شده اند و انتظار دارند که قوه قضاییه و دولت نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: عدم نظارت بر بازار و عدم توجه به مسائل معیشتی مردم از جمله چالش‌هایی است که متاسفانه در حال اجراست و مسئولین باید با فکر تغییر سیستم اقتصادی و حتی مسئولان تیم اقتصادی دولت باشد.

وی گفت: متاسفانه برخی مسئولین در این مقطع حساس روزه سکوت گرفتند و در خصوص مسائل اقتصادی کمتر با روحیه جهادی و مدیریت انقلابی وارد شده اند.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: مذاکره بدون قید شرط ترامپ با مسئولان کشور یکی از شیوه های جنگ روانی  دیگر آمریکایی هاست که پس از ۵ سال مذاکره مستقیم و غیر مستقیم در برجام و دیدارهای رسمی و غیررسمی هیچ سودی برای ملت نداشت و ملت بر این باورند که آمریکا غیرقابل اعتماد است .

وی گفت: تجربه ی تلخ برجام کافی نبود تا امروز نیز عده‌ای در کشور از ولع مذاکره دارند و این از حرف رئیس جمهور امریکابه وجد بیایند و به دنبال ایجاد این مذاکره مستقیم هستند و این در حالی است که ۶۰ سال است که آمریکا همواره به دنبال دشمنی و ضربه زدن به این ملت بوده است.

امام جمعه گفت: شهادت شیخ فضل الله نوری یکی از علمای ارزشی در دوران رژیم طاغوت باعث شد که روشنگری در خصوص توطئه های انگلیسی ها با  قدرت نفوذ کلام وی در جهت روشن سازی پروژه نفوذ انگلیسی‌ها به جامعه تبیین شود.

وی با قدردانی از زحمات عوامل برق شهرستان لنده گفت:  مهمترین اقدام اداره برق شهرستان لنده ایجاد تقویت کننده برق در ورودی شهر لنده بود که اقدام بزرگی در جهت تامین افت ولتاژ برق است و لذا مردم نیز وظیفه دارند که با رعایت و مدیریت مصرف برق صرفه جویی کنند .

خطیب جمعه لنده گفت: هفته جهانی شیر مادر یکی از مهمترین برنامه‌هایی است که همه ما باید آن توجه کافی داشته باشیم چرا که  بیش از ۱۴۰۰ سال پیش پیامبر(ص) هیچ غذایی را ارزشمند تر از شیر مادر ندانسته است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس