پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

12. مرداد 1397 - 21:05
تصادف رانندگی در جاده لنده به کوه سیاه پنج زخمی بر جای گذاشت و با اعزام آمبولانس های اورژانس115مصدومان به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت منتقل شدند.

به گزارش خبرلنده، ساعت 19امروز جمعه 12مردادماه97 یک دستگاه خودروی سایپا در جاده لنده به کوه سیاه از مسیر جاده منحرف شد که چنج نفر مصدوم به جای گذاشت.

پس از اعلام این تصادف به مرکز اورژانس115 دو دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی لنده و شهر سوق به محل تصادف در نزدیک روستای دلکون بخش موگرمون اعزام شده و مصدمان را که یک زن حامله، کودک سه ساله، سه نفر زن و مرد با میانگین سنی 30تا38بودند به مرکز درمانی لنده منتقل و پس از انجام معاینات و عملیات پزشکی بنا به صلاحدید پزشک حاضر در مرکز جامع سلامت شهری لنده به وسیله دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه منتقل شدند.

گفتنی است میزان آسیب دیدگی مصدومان چندان وخیم نبوده فقط از ناحیه دست، سر و پا دچار شکستگی شده اند.

باید از تلاش خوب فوریت های پزشکی لنده و سوق و کادر درمانی مرکز جامع سلامت شهری لنده به واسطه هماهنگی و تسریع در ارائه خدمات پزشکی به مصدومان این حادثه قدردانی کرد.

گفتنی است مصدمان از ساکنین شهرستان بهمئی بودند که در حال برگشت از منطقه دلی خیارکار بودند که تصادف کردند.

 جاده روستای دلکون در کوه سیاه از محورهای خطرناک و حادثه خیز می باشد که تا کنون چندین نفر در این محور جان خود را از دست داند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس