پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. مرداد 1397 - 10:28
امام جمعهه سوق با گلایه از مسئولان گفت: چطور است که 10کیلومتر جاده سوق به دهدشت باید 13سال طول بکشد و هنوز هم به اتمام نرسد.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام مهدی کیانی اصل در مراسم یادواره شهدای سوق با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با گلایه مندی از مسئولان در خصوص وضعیت جاده ارتباطی شهید طیب از شهدای شاخص استان و ملی در روستای موگر به گلایه پرداخت و خواستار تسریع در اجرای احداث این پل شد.

وی در ادامه نیز به مشکل عدم ساماندهی گلزار شهدای گمنام در این شهر پرداخت و از دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران خواست تا در زمینه ساماندهی این گلزار مردم سوق را یاری نماید.

امام جمعه سوق در ادامه گفت: امروز سالروز درگذشت هنرمند فقید این استان و شهر است هنرمندی که با هنر خود توانسته است فرهنگ این دیار را صادر کند مرحوم حسین پناهی یکی از هنرمندان مانا در تاریخ فرهنگ و هنر این استان است.

وی با گلایه از مسئولان راه و شهرسازی گفت: جای بسی تاسف است که برای 10کیلومتر جاده 13سال وقت ببرد و این مسئله باعث نگرانی مردم شده است که ما از همه مسئولان ملی جهت تکمیل این پروژه پیر کمک کنند.

کیانی اصل به کمبود فضای فیزیکی این شهرجهت اجتماع های بزرگ اشاره کرد و گفت: این شهر و بخش هیچ گونه مکانی برای تجمع 200نفری مردم برای یک برنامه فرهنگی را ندارد و ما انتظار داریم قرارگاه محرومیت زدایی در خصوص مصلی نماز جمعه این بخش حمایت لازم را به جای بیاورد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس