پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

19. مرداد 1397 - 14:47
امام جمعه شهرستان لنده گفت: مردم انتظار دارند قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی برخورد قاطع کنند و برخی از مدیران هم که توان مدیریتی ندارند باید با انان برخوردکرد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با شاره به شرایط و نوسانات برقی با تقدیر از تلاش های اداره برق گفت: هرچند تلاش های خوبی در جهت رفع مشکل برق صورت گرفت ولی گرمای شدید هوا و مشکل نواسانات برقی باعث گلایه مندی مردم شده است.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت امام جواد(ع) گفت: مراسم سالروز شهادت امام جواد(ع) با حضور اقشار مختلف مردم باید برگزارشود چرا که این امام همام کار تشکیلاتی و شبکه ای عظیمی در جهت نشر ارزش های دینی انجام داده است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: انتخاب ملازمان و راهنمایان دینی جهت آموزش دین به مردم از تلاش های گسترده امام جواد در جهت ترویج دین مبین اسلام بوده است.

وی تاکیدکرد: امامان معصوم نمایندگانی برای غیبت کبری انتخاب می کنند که وظیفه آنان انتقال مبانی و مفاهیم دینی به مردم است که این وظیفه بر عهده ولی فقیه زمان نهاده شده است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده به سالروز ازدواج امیرالمومنین(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره کرد وگفت: ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای انتخاب همسر و سبک زندگی برای جوانان است.

محمودی اصل گفت: صرفه جویی در هزینه های ازدواج باید به درستی صورت گیرد، افراد توانمند به یاری جوانان بیایند، از ازدواج های تحمیلی باید پرهیز کرد، حفظ حریم محرم و نامحرم در عروسی ها و تالارهای عروسی متاسفانه زمینه این انحرافات را دو چندان کرده اند.

وی گفت: نباید از ترس هزینه های ازدواج از انجام آن سرباز زد و همه باید جوانان را جهت این امر مقدس باید یاری نمایند.

خطیب جمعه شهرستان لده در ادامه به روز خبرنگار اشاره کرد وگفت: روز خبرنگار به پاس تلاش های یکساله زحمات انان باید به بهترین شکل صورت گیرد.

وی افزود: خبرنگارا نباید وامدار شخص یا جناح سیاسی خاص شوند چرا که وقتی وامدار شدند نمی توانند رسالت خود را به درستی انجام دهد.

محمودی اصل گفت: نقش موثر خبرنگاران در رفع و پیگیری مشکلات مردم قابل تقدیراست لذا خبرنگاران نباید در دام طیف های سیاسی قرار گیرند.

وی خطاب به برخی مسئولان گفت: مسئولان باید در رده های بالای مدیریتی کشور باید به فکر مشکلات مردم باشند از توان و ظرفیت انسان های پاکدست استفاده کنند و از ایده های آنان استفاده کنند.

خطیب جمعه لنده گفت: کسانی که بعد از طرح های جنگ اقتصادی دشمن تصمیم به احتکار کالاهای اساسی مردم گرفتند باید محاکمه شوند حتی اگر جز مسئولان رده بالایی کشور هم باشند باید محکوم شوند.

وی اظهارکرد: مردم انتظار دارند قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی برخورد قاطع کنند و برخی از مدیران هم که توان مدیریتی ندارند باید با انان برخوردکرد.

محمودی اصل گفت:صدا و سیما همانگونه که در دهه فجر انقلاب مستند سازی می کند در خصوص چرایی مشکلات آگاه سازی کنند.

وی افزود: بیست سوم مرداد روز مقاومت اسلامی و مقاومت حزب الله لبنان در جنگ ۳۳روزه و پیروزی حزب الله لبنان بر رژیم غاصب صهیونیستی است که این امر باعث شده است تا حضور مستشاری حزب الله لبنان در عراق و سوریه باعث شده است تا از سقوط این کشورها جلوگیری شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس