پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

26. مرداد 1397 - 16:45
امام جمعه شهرستان لنده گفت: مهمترین دغدغه مردم مبارزه با متخلفین اقتصادی است که قوه قضایه باید به میدان بیایید، اقدام شایسته رئیس دستگاه قضا به رهبری در خصوص مبارزه جدی با مشکلات اقتصادی و مفسدین به قوه قضایئه خواستار برخورد قاطع شدند که برخی مواقع برخی ها ممانعت می کردند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سیدهدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به مهمترین مباحث این هفته گفت:داشتن خانواده ای سالم و موفق یکی از مهمترین فرایندها در جهت تحکیم بنیان خانواده است که نیازمند برنامه ریزی دقیق است.

 

وی افزود:اگر می خواهیم نهاد خانواده از آسیب ها مصون بماند باید یکسری رفتارها را در خود تقویت کنیم که خوش اخلاقی مهمترین وظیفه مردان با اعضای خانواده به خصوص خانم خانواده است.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:جمعی از اقتصاد دانان زبده برخی از ایده ها و طرح ها به دولت دادند که دولت می تواند  از این درس بگیرد.

 

وی تاکیدکرد:درربحث مذاکره با امریکا تنها دشمنی انان را با کم نکرد بلکه ابزار فشارها را دوجندان کرد و خطوط قرمزتوسط تیم مذاکره وعده های خوبی گرفت و وعده ها نسیه ای به ما داد که تیم مذاکره این چند ماه متوجه شدند که چه امتیازی دادند.

 

 

محمودی اصل اظهارکرد:عده ای که ولع به داشتن مذاکره با امریکا داشتند امروز با روحیه لبیرلی به دنبال بردن نظام به لبه پرتگاه بودند که مقام معظم رهبری حجت را با دو کلمه نه مزاکره می کنیم و جنگی صورت میگیرد صورت گرفت است.

 

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده اظهارکرد: تا مادامی که روحیه شهلدت سعادت است این ملت شکست نخواهند خورد.

 

وی گفت:مهمترین دغدغه مردم مبارزه با متخلفین اقتصادی است که قوه قضایه باید به میدان بیایید، اقدام شایسته رئیس دستگاه قضا به رهبری در خصوص مبارزه جدی با مشکلات اقتصادی و مفسدین به قوه قضایئه خواستار برخورد قاطع شدند که برخی مواقع برخی ها ممانعت می کردند.

 

محمودی اصل خاطرنشان کرد: مردم ما با تمام وجود مدافع انقلاب هستند و پشت این انقلاب هستند و این مشکلات نیر حل خواهدشد.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت:۲۶مرادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی به میهن اسلامی علی رغم همه مشکلاتی که داشتند دست از ارزش ها ی انقلاب بر نداشتند.

 

وی خاطرنشان کرد:شهادت پیشوای پنجم شیعیان امام محمدباقر(ع)وکه به شکافنده علم معروف بود و روز عرفه یکی از بهترین روز ها برابرشیعیان است که در این روز همه باید از رحمت خداوند بهره ببرند.

 

محمودی اصل در ادامه تاکید کرد:همان نگاهی که به شب قدر داشتیم باید با همان نگاه به این روز توجه داشته باشیم.

 

امام جمعه لنده اظهارکرد:عید قربان ، مهمترین عید برای انسان است که در این روز هر کسی می تواند قربانی کند و به یاد خداوند باشد.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد:حجاج خانه خدا یک قربانی می کنند ولی سید الشهدا در روز ۷۲تن از فرزندان و یارانش را تقدیم اسلام کرد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس