پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. مرداد 1397 - 20:03
بخشدار مرکزی لنده از رفع مشکل آنتن دهی و اینترنت روستاهای قیام و چهارراه آل طیب و روستاهای اقماری آنان در آینده نزدیک خبرداد.

عادل مرادی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده گفت: در حوزه زیرساخت های ارتباطی در روستاها به خصوص روستاهای بخش مرکزی دارای مشکلات زیادی هستیم که بخشی از آن ناشی از اشکالات اساسی در حوزه های زیر ساختی است و بخش دیگر نیز سوء مدیریتی است.

وی افزود: مردم روستاها گلایه های زیادی در خصوص وضعیت عدم آنتن دهی تلفن های همراه در روستاها وجود دارد که بخشی از آن به حق می باشد و باید پیگیری شوند.

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: برخی های نسنجیده در برخی فضاهای مجازی یک سری مطالب را عنوان می کنند که متاسفانه از واقعیت های موجود هیچ گونه اطلاعی ندارند که این موضوع نیز باعث نوعی نارضایتی می شود.

وی تاکیدکرد: مشکل آنتن دهی و اینترنت روستاهای قیام و چهارراه آل طیب و روستاهای اقماری با جانمایی و نصب آنتن جدید تقویتی در آینده نزدیک حل خواهدشد.

مرادی اظهارکرد: تا کنون سه مرحله پیمانکار اقدام به جانمایی آنتن در روستای سرسوره و برخی مناطق کرده است که در این سه مرحله متاسفانه به مشکل ناهمواری و سنگ برخورد که به دنبال جانمایی مکانی جدید می باشد که امیدواریم این معضل یز هرچه سریعتر حل شود.

بخشدار مرکزی لنده گفت: امیدواریم مردم فهیم روستاهای قیام و چهاراه آل طیب تا رفع مشکل نهایی با صبر و حوصله کافی جهت رفع این امر مهم همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس