پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

31. مرداد 1397 - 7:47
فرماندار شهرستان لنده در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان از تخصیص بیش از 26میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه ریزی استان در سرفصل های مختلف برای پروژه های مختلف شهرستان لنده خبرداد.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان لنده که با حضور معاون برنامه بودجه سازمان برنامه بودجه استان و روسای ادارات این شهرستان در محل سالن جلسات شهرداری برگزارشد، با اشاره به نقش و توانایی مدیران در جذب اعتبارات گفت: سال قبل در چنین جلسه ای گفتم که تلاش کنید تا سهم اعتبارات استانی را بگیرد که بخش زیادی از آن ناشی از تلاش مدیران است.

وی افزود: مدیر و رئیس اداره در شهرستان لنده داریم که تا قبل از شروع جلسه نمی داند شاخص های تقسیم اعتبارات چیست؟ که از ۹۰درصد مدیرانی که پیگیر بودند راضی هستیم ولی ۱۰درصد مدیران نتوانستد اعتبارات را جذب کنند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: لازم است بدون تعارف عرض کنیم که کسانی که نتوانستند اعتبارات لازم را برای اداره خود جذب کنند بهتر است جای خود را به دیگران بدهند.

وی تاکیدکرد: اعتبارات امسال در ۲۱فصل با بیش از ۱۸۰آیتیم و شاخص جانمایی شده است که تقسیم بندی براساس شاخص های واقعاً کار سختی است ولی تلاش برخی مدیران قابل تقدیر است.

کریمی نژاد اظهارکرد:  فرمانداران و کارشناسان نمی توانند در اعداد و ارقامی بودجه ای کم و کاستی داشته باشند و اگر کسی هم نقدی دارد چندان وارد نیست چرا که قبلا نیز به مدیران اعلام شد که این مشکلات را پیگیری کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان از تخصیص بیش از 26میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه ریزی استان در سرفصل های مختلف برای پروژه های مختلف شهرستان لنده خبرداد.

وی تاکیدکرد: این اعتبارات از محل اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای استانی، دو سوم نفت، ترمیمی دارائیهای استانی و متوازن استانی و اعتبارات ملی و مشارکت بنیاد مستضعفان تامین اعتبار شده است.

کریمی نژاد گفت: این اعتبارات در سرفصل های مختلف زیرساختی، فرهنگ و هنر، آموزش، آب و سایر سرفصل ها تقسیم شده است که اعتبارات امسال نسبت سال گذشته در حوزه های مختلف به خصوص مشارکت دو میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان می باشیم که امیدواریم ادارات از تعامل با این نهاد در جهت تامین بخشی از هزینه های عمرانی وتوسعه ای مشارکت و همکاری مضاعفی داشته باشند.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس