پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. شهريور 1397 - 14:46
امام جمعه شهرستان لنده گفت: دولتی ها باید تلاش خود را در راستای اعتمادسازی دوچندان کنند، مردم از مسئولان کم کار گلایه مندند، مردم از دستبرد به بیت المال و عدم توجه به بیت المال گلایه مندند، مردم از مدیرانی که به فکر مردم نیستند گلایه مندند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت:موسم حج و حضور زائران خانه خدا و طواف مسجدالحرام و لذت همدلی و همزبانی با سایر مسلمانان جهان و ضرورت همدلی با مسلمان در ریر سایه دین این فرصت مهم را ایجاد کرده است.

وی افزود: یکی از بهترین فرصت های که می تواند باعث همدلی مسلمانان در یک نقطه شود بحث حج است که رهبرانقلاب نیز در پیامی خطاب به مسلمانان سیاست های جهان اسلام راتبیین و تشریح می کند.

امام جمعه شهرستان لنده گفت:حضور حجاج در سرزمین وحی باید به گونه باشد که به دنبال تعالی دین باشند هرچندحاکمانی هستند که با برادر کشی و حمله به کشور مسلمان دیگری به دنبال از بین بردن برادران دینی خود هستند که از امریکا و اسراییل خط می گیرند.

وی تاکیدکرد:کشته شدن بیش از چهل کودک و مادر در یمن به دست حاکمان ظالم امارات،عربستان و چند کشور دیگر در حال اجر است که این نشان از تبعیت از کشورها از چندکشوری استکباری است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: دهه امامت و ولایت بهترین فرصت برای شاد کردن دل شیعیان و شکرگذاری آنان است.

وی تاکیدکرد:عیدغدیر، عید ولایت است که مهمترین اتفاق جهان اسلام صورت گرفته است که این اقدام توسط نبی مکرم اسلام برای تعالی دین اسلام صورت گرفته است که دین و حکومت متعلق به اهل بیت است و پیامبر در روز عیدغدیر تکلیف حکومت دینی را مشخص کرده است.

محمودی اصل اظهارکرد:کسانی که فلسفه غدیر را نمی شناسند باید بیشتر در این خصوص بیشتر برنامه اجرا شود و وظیفه همه ما است که پیام غدیر را به نسل جوان برسانیم.

خطیب جمعه این هفته گفت:زیارت جامعه کبیره از فرصت های است که باید  تلاوت آن با حضور اقشار مردم به درستی اجرا شود.

وی خاطر نشان کرد:هفته دولت فرصت خوبی برای ارائه گزارش عملکرد دولت در سطح شهرستان لنده است که انتظار می رود مسئولان گزارشی از روند پیشرفت پروژه ها را به مردم ارائه دهند.

محمودی اصل گفت:دولتی ها باید تلاش خود را در راستای اعتمادسازی دوچندان کنند، مردم از مسئولان کم کار گلایه مندند، مردم از دستبرد به بیت المال و عدم توجه به بیت المال گلایه مندند، مردم از مدیرانی که به فکر مردم نیستند گلایه منند.

امام جمعه لنده تاکیدکرد:مردم از انبار محتکرین که میلیاردها تن کالا را احتکار کردند گلایه مندند و انتظار داریم که مسئولان برخورد کنند.

وی خاطرنشان کرد: تروریست مولد نامبارک امریکا است که با تولید این پدیده شوم در ایران بیش از هفده هزار شهید ایرانی قربانی تروریسم این کشور و رژیم غاصب صهیونیستی شده اند.

امام جمعه شهرستان لنده گفت:مسئولان باید با خدمت مضاعف خود به دنبال جلب رضایت مردم باشند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس