پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

6. شهريور 1397 - 10:16
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: امروز شاهد برخی فتنه ها در جامعه هستیم که جدید ترین آنان همین فتنه اقتصادی و احتکار میلیارد ها تومان اجناس توسط عده ای سود جو است که خواسته یا ناخواسته از ترفندهای دشمن پیروی می کنند تا موجبات نارضایتی مردم را دو چندان کنند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام احمد سعیدی در جمع مردم شهرستان لنده با تبریک دهه امامت و ولایت به خصوص عید سعید غدیرخم و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: غدیر بهترین هدیه برای تعالی بشریت بوده است چرا که در غدیر شاهد استمرار نبوت به امامت و ولایت بوده ایم.

وی افزود: اگر گذری به شیوه های حکومت داری در طول تاریخ بیاندازیم هیچ حکومتی همانند حکومت های ولایت مدار پیدا نخواهیم کرد چرا که رکن رکین جامعه اسلامی ولایت فقیه است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: اگر امروز در سطح جامعه شاهد نگرانی ها و نارضایتی های در خصوص تامین معیشت مردم و گرانی ها هست ناشی از عدم نظارت ها است.

وی تاکیدکرد: امروز شاهد برخی فتنه ها در جامعه هستیم که جدید ترین آنان همین فتنه اقتصادی و احتکار میلیارد ها تومان اجناس توسط عده ای سود جو است که خواسته یا ناخواسته از ترفندهای دشمن پیروی می کنند تا موجبات نارضایتی مردم را دو چندان کنند.

سعیدی اظهارکرد: تنها راه برون رفت از این بحران ها و خنثی کردن فتنه ها تبعیت از ولایت فقیه است که در بحران های مختلف پیش بینی ها و آینده نگری های ایشان نه یک درصد بلکه 100درصد تحقق پیدا کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: لازم است مسئولان به خصوص دولتمردان در هفته دولت با برنامه ریزی درست و هدفمند برای تغییر در وضعیت موجود اقدام نمایند تا آرامش به جامعه برگردد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس