پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

7. شهريور 1397 - 10:48
یکی از روحانیون طرح هجرت شهرستان لنده با گلایه از سیاسی کاری و طایفه گرایی در برخی مسائل در این شهرستان گلایه کرد و خواستار تغییر این رویه در سطح شهرستان شده است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید امین خسرونژاد در دیدار انجمن اهل قلم با فرماندار شهرستان لنده با اشاره به برخی مساول مختلف گفت:باید برای اهل قلم و نویسندگان و قشر فرهیخته جامعه ارزش قائل شویم تا این تفکر در جامعه نیز به درستی جانمایی شود.

وی افزود: یکی از چالش های مهم شهرستان لنده بحث طایفه گرایی و سیاسی کاری است که این دو چالش باعث وارد نمودن ضربات شدید و جلوگیری از رشد توسعه کمی و کیفی شهرستان است.

این روحانی طرح هجرت تصریح کرد: برای تعیین خط و مشی برای یک حرکت اثر گذار در جامعه نیازمند داشتن اماری دقیق برای طرح و برنامه ریزی دقیق جهت رفع آن مشکل در جامعه هستیم به فرض اگر آمار دقیقی از طلاق و اعتیاد در سطح شهرستان نداشته باشیم نمی توانیم برای آنان برنامه ریزی و سیاست های لازم را ریل گذاری کنیم.

وی تاکیدکرد: در بحث فضای مجازی متاسفانه هیچ از ادارات کارگروهی ویژه جهت تعیین راهبردها، سیاست گذاری و پیشگیری از وقوع انواع جرائم در این حوزه ندارند و همین مسئله نیز باعث یک آسیب جدی در حوزه فضای مجازی شده است.

خسرونژاد اظهارکرد: تا زمانی که مسئولان و مردم برای تحقق توسعه و پیشرفت این شهرستان دل نسوزانند مطئن باشید وضعیت از شهرستان نسبت به سال های قبل پیشرفتی که نخواهد.

وی خطاب به مسئولان گفت: انتظار داریم مسئولان در فضای حقیقی پیگیر مطالبات مردم باشند و برای خدمت به این مردم شبانه روز تلاش کنند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس