پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. شهريور 1397 - 21:51
مدیر عامل منطقه مخابرات استان کهگیلویه وبویراحمد از اجرای فیبر نوری اختصاصی برای ادارت شهرستان لنده به منظور ارائه خدمات نوین به مراجعه کنندگان خبرداد.

به گزارش خبرلنده، عبدالحسین افتخاری در نشست مسولین مخابرات استان با فرماندار شهرستان لنده با تقدیر و تشکر از پیگیری ها و مطالبه گری فرماندار لنده پیرامون موضوعات مختلف از جمله ی ارتباطات گفت؛ بنابر وظیفه خطیر خدمت رسانی به همه مناطق استان و درپی تلاش مضاعف همکاران فیبر نوری ارتباطی لنده طی روزهای آینده به شرایط مطلوب می رسد.
مدیر عامل منطقه مخابرات استان افزود؛ هم اکنون پهنای باند همراه اول4J و ADSL با سرعت و پایداری تامین شده است و در روزهای آتی پهنای باند این شهرستان ۶ برابر خواهد شد.
افتخاری خاطر نشان کرد؛ در تمام دنیا شرایط فعل تکنولوژی برتری که وجود دارد مستلزم داشتن فیبر نوری مطلوب است و شهرستان لنده نیز مسیر ارتباط آن از طریق فیبر نوری است و لازم بذکر است مردم فهیم این منطقه مطلع باشند مجموعه مخابرات استان در این ایام در تلاش است پهنای باند مربوط به شهرستان را افزایش دهد و این مهم در روزهای آتی به اتمام میرسد .
وی افزود؛ این آمادگی وجود دارد فیبر اختصاصی مربوط به مجموعه اداری لنده را مجزا اجرائی کنیم و در این راستا مطالبه گری و پیگیری جذب اعتبار ضروری است .
مدیر منطقه ای مخابرات استان گفت؛ در شرایط کنونی شهر لنده دو سایت 4.5G فعال با اینترنت پرسرعت پایدار دارد .
وی گفت؛ دغدغه ای که داریم مربوط میشود به شهرک سرآسیاب که این دغدغه ظرف دو تا سه ماه آینده دکل مجزا برای این منطقه نصب میشود .
عبدالحسین افتخاری در پایان خاطرنشان کرد؛ در برخی از مناطق (عشایری) درخواست شبکه ی اینترنت میشود ولازم است اهالی این مناطق مطلع باشند خدمات رسانی به این مناطق در تعهد پروانه ی مخابرات نیست و وظیفه وزارت ارتباطات که در استان متولی آن اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات می باشد در قالب USOتوسط شرکت ,های وب, پیمانکار این سازمان خدمات رسانی انجام گیرد، ولی اگر به صورت پیمانکاری به مخابرات استان واگذار شود، آمادگی لازم جهت خدمت رسانی توسط مخابرات استان وجود دارد.
در ضمن اینترنت پرسرعت تلفن ثابت غزال با مزایای فوق العاده نیز آماده ارائه خدمات به شهروندان می باشد.
منبع تابناک
انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس