پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. شهريور 1397 - 21:21
چند ماهی است که اپراتور رایتل یکی از شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنت و تلفن همراه با اختلالات مکرر همراه است که همین مسئله باعث نگرانی شدید شهروندان لنده ای شده است.

به گزارش خبرلنده، دو الی سه سالی است که شرکت رایتل یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات تلفن همراه اقدام به ارائه خدمات گسترده اینترنتی و تلفن همراه در شهرستان لنده کرده است که در یکسال گذشته خدمات به خصوص اینترنت این شرکت رضایت قابل قبول شهروندان لنده ای را در پی داشت.

اما گویی این رضایت مندی چندان دوامی نداشت وچند ماهی است که خدمات دهی این شرکت در سطح شهرستان به اختلالاتی گسترده ای همراه است و در حوزه اینترنت نیز باعث نارضایتی گسترده شهروندان از خدمات این شرکت شده است.

حقوق شهروندی در این حوزه توسط این شرکت متاسفانه به طور کامل نادیده گرفته شده است و هیچ مسئول و یا نمایندگی که پاسخ قابل قبولی به شهرندان ارائه کند هم وجود ندارد و مسئولان این شرکت باید در اسرع وقت پاسخ گویی مطالبات به حق مردم این شهرستان باشند چرا که وقت و پول خود را برای خرید بسته های اینترنتی و تلفن همراه هزینه می کنند و برابر قانون این شرکت موظف به ارائه خدمات متناسب به مشترکین می باشد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس