پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

1. مهر 1397 - 13:55
فرماندار شهرستان لنده با محکوم کردن حمله تروریستی روز گذشته اهواز گفت: در حادثه تروریستی روز گذشته اهواز شاهد جلوه ای دیگر از همدلی مسئولان و مردم به خصوص به نمایش گذاشتن عشق و ایثار در این حادثه بودیم.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد در آئین زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان دخترانه حضرت زینب(س) با تسلیت شهادت جمعی از نظامیان و مردم بی گناه در حادثه تروریستی روز گذشته اهواز و با تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس گفت: بدون شک حادثه تروریستی 31شهریور اهواز ملت ایران را داغدارکرد ولی باید این حادثه به عنوان فرصت و تهدید استفاده کرد.

وی افزود: هرچند عمق این جنایت برای همه ما سنگین و درد ناک است ولی در همین حادثه شاهد خلق جلوه های زیبایی از انسانیت و مردانگی پاسداران و نظامیانی هستیم که خود را سپر دفاعی مردم کردند و این یعنی پیوند مردم و مسئولان تا پای جان.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: در حادثه تروریستی روز گذشته اهواز شاهد جلوه ای دیگر از همدلی مسئولان و مردم به خصوص به نمایش گذاشتن عشق و ایثار در این حادثه بودیم.

وی تاکیدکرد: حادثه 31شهریور اهواز  نشان داد که دست امریکا و مدعیان حقوق بشر در ریخت خون جوانان و مردم بی گناه ما، یمن، افغانسان، پاکستان، عراق و سوریه نقش مستقیمی دارد و لذا این کشور می شود رئیس سازمان ملل.

کریمی نژاد اظهارکرد: امروز کشور ما نیازمند تفکر بسیجی و روحیه ای جهادی است و همه باید برای تعالی این روحیه در جامعه تلاش کنند.

وی خاطر نشان کرد: علم اندوزی و اقدام به همراه عمل مهمترین فرایندی است که امروز دانش آموزان ما باید در علم اندوزی به آن توجه کافی داشته باشند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:  اگرچه امکانات و تجهیزات، فضاهای آموزشی در شان دانش آموزان و معلمان نیست، ولی باید با همین امکانات ساخت و اندیشه علم اندوزی را جایگزین کنیم.

کریمی نژاد تاکیدکرد: اگر به سدهای گذشته تاریخ گذری داشته باشیم به خوبی شاهد نبوغ ایرانیان به خصوص فیلسوف گرانقدر ابوعلی سینا به عنوان یکی از بزرگترین مفاخر ایران که کتاب های وی را با قیمت های بسیار بالا خرید و فروش می کردند به عنوان یک چهره علمی و الگویی مناسب به دانش آموزان معرفی شود.

وی خاطر نشان کرد: امروز مدیریت شهرستان لنده نیازمند مشارکت و مشاوره همه دانش آموزان و معلمان و اقشار جامعه با نقدها و پیشنهادات سازنده است.

کریمی نژاد اظهارکرد: با مقاومت و ایستادگی ملت و مسئولان  بدون شک و قطعا می توانیم از این گردنه سخت عبور کرد.

فرماندار شهرستان لنده با قدردانی از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده به واسطه به نمایش گذاشتن اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح در این شهرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس