پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

21. مهر 1397 - 15:01
دردیدار فرمانده تیپ48 فتح با امام جمعه موقت شهرستان لنده صورت گرفت:
روحانیت همواره در خط مقدم دفاع از ارزش ها است/سپاه خنثی کننده توطئه های دشمنان است+تصاویر
فرمانده تیپ 48فتح با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و از زحمات و همکاری های وی با گردان 490حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان لنده قدردانی کرد.

به گزارش خبرلنده، صبح امروز فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سرهنگ پاسدار حسن حکمتیان با اشاره به نقش روحانیت در پیشبرد اهداف نظام اسلامی گفت: نماز جمعه یکی از برکات انقلاب اسلامی و حاصل ایثار و فداکاری رزمندگان ، جانبازان و شهیدان این مرز و بوم است که همواره مرکز وحدت مسلمانان و میعادگاه نمایش قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام بوده است.

وی افزود: روحانیت و سپاه و همه مسئولان نظام همه باید یک هدف داشته باشند و آن دفاع از ارزشهای اسلامی است که امیدواریم بتوانیم وظایف و تکالیف خود را در این راستا به نحو مطلوبی انجام دهیم.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا دراین دیدار با اشاره به نقش سپاه پاسداران در خنثی سازی توطئه های دشمنان گفت: سپاه پاسداران همواره در خط مقدم دفاع از ارزش های دینی است و در این حوزه نیز با بصیرت و توان افزایی خود توانسته است در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کند.

وی افزود: حقیقتاً امروز سپاه و سایر نیروهای مسلح ما با بصیرت و هوشیاری خود در بالاترین سطح از آمادگی دفاعی هستند که پاسخ هرگونه تهدیداتی را در کمترین زمان ممکن خواهند داد.

فرمانده تیپ 48فتح در پایان این دیدار از همکاری حجت الاسلام سید محمود الهی نیا با مجموعه سپاه پاسداران به خصوص گردان 490تیپ 48فتح قدردانی کرد و در پایان از وی تجلیل کرد.

 انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس