پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

1. آبان 1397 - 7:41
گلایه فرماندار شهرستان لنده از عملکرد ضعیف برخی ادارات:
برخی مدیران در زمان بحران گوشی خود را از دسترس خارج می کنند/مدیران ما قدرت ریسک ندارند
فرماندار شهرستان لنده گفت: برخی مدیران با روحیه جهادی خود در بحران های گذشته در این شهرستان به درستی وظایف خود را انجام دادند و برخی دیگر یا گوشی تلفن همراه خود را از دسترس خارج کرده و یا پاسخگو نبودند.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده با اشاره به شروع بارندگی ها و آغاز مشکلات و چالش های ناشی از بارندگی ها گفت: همه دستگاه های اجرایی، عملیاتی و امدادی به خصوص ستاد مدیریت بحران باید آمادگی لازم را جهت هرگونه حوادثی را داشته باشند.

وی افزود: برخی مدیران با روحیه جهادی خود در بحران های گذشته در این شهرستان به درستی وظایف خود را انجام دادند و برخی دیگر یا گوشی تلفن همراه خود را از دسترس خارج کرده و یا پاسخگو نبودند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: مهمترین چالش ها در زمان بارندگی قطع شد راه های ارتباطی، تخریب پل ها، صاعقه و تلف شدن احشام،مزارع کشاورزی و سایر مشکلاتی است که حادث می شود و لازم است مدیران آمادگی لازم را برای رفع سریع این مشکلات داشته باشند.

وی تاکیدکرد: یکی از چالش های اساسی در این شهرستان بحث تناقض بیمه کشاورزی با مردم است که همین امر سبب نگرانی های برای مردم شده است.

کریمی نژاد اظهارکرد: دهیاران، بیمه کشاورزی و جهادکشاورزی باید با روشنگری در باب آینده نگری بیمه و جبران خسارت ها مردم را آگاه نمایند و بیمه نیز باید در پراخت خسارت ها سرعت عمل داشته باشد تا اعتماد مردم خدشه دار نشود.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده خاطر نشان کرد: تمام ادارات شهرستان لنده می بایست ظرف مدت دو هفته سه الی چهار مشکل اساسی همراه با ارائه راهکار و برنامه قطعی برای رفع مشکلات خود را تحویل فرمانداری دهند تا با ارزیابی دقیق در ضمره بحران، حساس و حیاتی در برنامه ریزی آینده قرار گیرند.

وی از عدم جانمایی زمین مناسب جهت تعیین ارودگاه اضطراری برا مواقع بحران در این شهرستان گلایه کرد و از اداره منابع طبیعی، راه وشهرسازی، بنیاد مسکن و هلال احمر خواست تا هرچه سریعتر نسبت به تعیین این زمین اقدام نمایند.

انتهای پیام

 

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس