پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

7. آبان 1397 - 15:28
رئیس شورای اداری بخش موگرمون با گلایه از حرکت لاک پشتی پروژه های عمرانی در این بخش از پیمانکاران و مسئولان راه و شهرسازی گلایه کرد.

به گزارش خبرلنده، موسی محتشم در جلسه شورای اداری بخش موگرمون با گلایه از پیشرفت و سرعت لاک پشتی پروژه های ادارات در این بخش گلایه کرد.

وی افزود: از وضعیت پیشرفت ساخت پل روستای بنه علیاری به دلیل واقع شدن در مسیر سیلاب چندان رضایت نداریم و می بایست دستگاه نظارت کننده نسبت به بررسی وضعیت پیشرفت کاری پیمانکار نظارت بیشتری داشته باشد.

بخشدار موگرمون اظهارکرد: باتوجه به قرارگرفتن عملیات ساخت این پل در مسیر سیلاب و با توجه به بارندگی های درپیش هرلحظه ممکن است خسارات زیادی به پیمانکار وارد نماید.

محتشم تاکیدکرد: بالا دست روستای وحدت نیز مشکلات اساسی دارد که اداره راه و شهرسازی و راهداری باید از هم اکنون فکری اساسی برای رفع مشکلات به خصوص تخریب جاده این روستا کنند.

وی اظهارکرد: روستاهای شیتاب، آبرزگه و بنیه علیاری دارای مشکلات زیادی هستند که تاقبل از بارندگی ادارات نسبت به رفع مشکلات این روستاها اقدام عاجل نمایند.

بخشدار موگرمون خاطر نشان کرد: عاملین فروش نفت در روستاها باید تا قبل بارندگی های جدید و انسداد راه ها نسبت به توزیع نفت در روستاهای خود اقدام نمایند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس