پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. آبان 1397 - 17:35
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی یوم الله 13آبان بار دیگر ماهیت استکباری بودن امریکا را به جهانیان مخابره خواهد کرد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در جلسه ستاد برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان در شهرستان لنده با اشاره به نقش امریکا در بسیاری از جنایت ها گفت: خوی استکباری امریکا در بیشتر تحولات و جنگ های منطقه به خصوص کشتار مردم مظلوم یمن و سوریه و پشتیبانی تسلیحاتی از عربستان سعودی برای همه دنیا آشکار شده است.

وی با گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان سالروز سه حادثه مهم و تاریخی تبعید حضرت امام (ره)، ایستادگی دانش آموزان در مقابل رژیم ستم‌شاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در کشورمان گفت: این حوادث نقطه عطفی در به جریان انداختن حرکت عظیم انقلاب اسلامی بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی یوم الله 13آبان بار دیگر ماهیت استکباری بودن امریکا را به جهانیان مخابره خواهد کرد.

وی تاکیدکرد: چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و امریکایی ها از همه راه ها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی استفاده کردند و بصیریت و هوشیاری ملت ایران به رهبری امام و مقام معظم رهبری تمام توطئه های آنان یکی پس از دیگری خنثی شده است.

الهی نیا اظهارکرد: اگر مسئولان ما به توصیه ها و سفارشات مقام معظم رهبری عمل می کردند امروز شاهد مشکلات معیشتی در جامعه نبودیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تاکیدکرد: راهپیمایی یوم الله 13 آبان امسال به دلیل شرایط خاص منطقه و جهان یک راهپیمایی مهم و اثر گذار خواهد بود و بدون شک امسال نیز مردم ولایت مدار شهرستان لنده با حضور پر شور و شعور خود حماسه ای دیگر رقم خواهند زد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس