پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. آبان 1397 - 11:51
سخنران مراسم یوم الله 13آبان شهرستان لنده گفت: شعار مرگ بر امریکا یک ایدئولوژی است و در دنیای که گرگ ها حاکم هستند باید مبارزه باشد چرا که باید در مقابل گرگ باید ایستاد.

به گزارش خبرلنده ، حجت الاسلام سید نورالله افشار در سخنرانی یوم الله 13 آبان در جمع مردم شهرستان لنده با اشاره به دشمنی امریکا با ملت ایران گفت: دشمن با ما خصومت گرگ صفتی دارد که دستاورد های چهل ساله ما بهترین نتیجه برای ایستادگی در مقابل خوی استکباری آن بوده است.

وی افزود: اگر با داعش در سوریه مبارزه نمی کردیم امروز بیش از بیست میلیون نفر نمی توانست راهی کربلا شوند.

سخنران مراسم یوم الله 13آبان تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی در اوج اقتدار وعظمت است چرا که کشورهای مستکبر به خوبی به این مقوله پی برده اند.

وی افزود: تطهیر دوران شوم پهلوی و جدایی بحرین از ایران نشانه ای از انزوال قدرت ایران بود ولی امروز اقتدار و عظمت ایران در منطقه و جهان هویدا است.

وی تاکیدکرد: نوع نگاه امروز ترامپ به عربستان و تبدیل کردن آن به عنوان گاو شیرده همان نگاهی است که قبل از انقلاب امریکا به ایران داشته است.

افشار گفت: امروز بیشتر توانمندی های نظامی ما بومی شده است و این اقتدار در موشک،زیر دریایی و سایر توانمندی ها در سایه مبارزه علمی و عملی به دست امده است.

وی خاطرنشان کرد: برخی ها در تریبون مجلس ندا می دهند که نظام باید از سیاست ها منطقه ای کوتاه بیاییم که این ننگ است و اگر عبدالله الحسین(ع) در مقابل زیادخواهی کوتاه آمد ما هم کوتاه می آییم ولی شعار امام حسین(ع) هیهات من الذاله است.

امام جمعه چرام اظهارکرد: اگر امام حسین(ع) به جای مبارزه، مذاکره را انتخاب می کرد امروز نامی از امام حسین نبود و اگر نظام ما امروز به جای رسیده است ناشی از همین تفکر حسینی است.

وی تاکیدکرد: امروز کشور و انقلاب ما همانند درخت تنومندی است که ریشه آن در عاشورا است.

خطیب مراسم یوم الله 13آبان لنده خاطرنشان کرد: روزی وزیر امورخارجه امریکا همواره می گفتند: که خاورمیانه ابستن حوادث خواهد بود و با راه اندازی جریان داعش به این ایده منحوس خود قدرت بخشیدن ولی محور مقاومت با تاسی از همین روحیه شهید وشهادت داعش را به انزوال فرستاده است.

وی افزود: اگر مبارزه و ایستادگی کنیم قطعا مددالهی یاری گر ما خواهد بود و اگر نگاهی کوتاه به جنگ های زمان پیامبر(ص) نگاهی کوتاه بیاندازیم خوب می بینیم که هرکجا ایستادگی بود افتخار همراه آن آمده است.

افشار گفت: امروز دنیا بیدار شده است و جریان مقاومت بیدار است و جهان نیز در حال بیداری است و کشتار شیعیان نیجریه امروز نقشه شوم وهابیون است که با چراغ سبز امریکا و اسرائیل صورت گرفته است.

امام جمعه چرام گفت: امروز شعار مرگ بر امریکا یک ایدئولوژی است و در دنیای که گرگ ها حاکم هستند باید مبارزه باشد چرا که باید در مقابل گرگ باید ایستاد.

وی تاکیدکرد: جمهوری اسلامی با اقتدار جشن چهل سالگی خود را جشن خواهدگرفت و در روز ۲۲بهمن مضاف بر خلق حماسه ملت در یوم الله ۱۳آبان پرشورتر حضور خواهیم یافت.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس