پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. آبان 1397 - 15:59
رئیس اداره راهدای و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده:
آمادگی 100درصدی دستگاه های راهدای جهت بازگشایی مسیرهای روستایی/عدم تخصیص اعتبارات لازم جهت امورات اجرایی
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده از آمادگی 100درصدی دستگاه های راهداری این شهرستان جهت بازگشایی راه های روستایی خبرداد.

حمیدرضا اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به بارش نزولات آسمانی و تشدید این بارندگی ها با توجه به اعلام سازمان هواشناسی گفت: دستگاه های راهداری سنگین اعم از لودر، گریدر و کشیک راهداری شهرستان لنده به منظور رفع و بازگشایی سریع مسیرهای روستایی در صورت انسداد در امادگی کامل به سر می برند.

وی افزود: راه های روستایی تا قبل از این بارندگی های بازگشایی و دیواره حفاظتی در کنار جاده ها نیز ایجاد شده است که در این خصوص اقدامات لازم صورت گرفته است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از چالش های اساسی در مسیر جاده های ارتباطی روستایی عبور دره های فصلی و طغیان سیلاب است که این موضوع باعث تخریب و خالی شدن زیر پایه های پل های در مسیرهای روستایی می شود.

وی تاکیدکرد: متاسفانه در طی این دوسال اعتباری چندانی جهت رفع مشکلات جاده های روستایی به خصوص ابنیه فنی تخصیص داده نشد که این عدم تخصیص شاید در آینده مشکل ساز شود.

اسماعیلی اظهارکرد: در حال حاضر تمام مسیر های روستایی 100درصد بازگشایی و عملیات راهداری روی آنان انجام شده است و در صورت هرگونه مشکلی نیز نیروهای اداره راهداری سریعاً آماده برطرف کردن انسداد راه ها هستند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس