پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

21. آبان 1397 - 18:42
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده از کاهش یک و نیم درصدی نرخ معلولیت ها در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرلنده، نورعلی کاظمی در جمع رئیس و مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان لنده در خصوص آگاهسازی از معلولیت ها با اشاره به همکاری خوب آموزش و پرورش گفت: برابر تفاهم نامه سازمان بهزیستی با سازمان آموزش و پرورش در خصوص آگاهسازی دانش آموزان برای پیشگیری از معلولیت ها، انتظار داریم همکاری لازم از سوی مدیران در خصوص این طرح که عاملی برای کاهش معلولیت ها است صورت گیرد.

وی افزود: اجرای طرح آگاهسازی و پیشگیری از معلولیت ها باعث شده است تا شاهد کاهش یک و نیم درصدی معلولیت ها در این شهرستان باشیم.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: معلولیت یکی از مهمترین چالش های موجود در خانواده ها است که برای کاهش آن در جامعه باید آگاهسازی و روشنگری بین دانش آموزان و قبل از ازدواج صورت گیرد.

وی تاکیدکرد: در حوزه پیشگیری از معلولیت ها نیازمند مشارکت اقشار مختلف مردم به خصوص فرهنگیان هستیم که در این حوزه به مردم آگاهی برسانند.

 کاظمی اظهار کرد: اداره بهزیستی شهرستان لنده در زمینه های کاهش آسیب های اجتماعی به خصوص مواد مخدر، پیشگیری از معلولیت ها، حمایت از دوقلوها، شیررایگان به نوزادان، کمک هزینه تحصل برای دانشجویان و دانش آموزان، تسهیلات اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی گام های موثری برداشته است که علاوه بر رفع مشکلات جامعه هدف باعث اشتغالزایی تعداد زیادی از جوانان تحت حمایت نیزشده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس