پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

30. آبان 1397 - 7:51
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لنده خبر داد:
پرداخت 1.5 میلیارد ریال کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان لنده ای
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده از پرداخت یک‌میلیارد و 500 میلیون ریال کمک هزینه تامین جهیزیه نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد این نهاد خبر داد.

امیر محمود بصیری فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک هفته بسیج گفت: هفته وحدت سرآغاز بزرگترین وفاق و همدلی بین عالم تشیع و اهل سنت است که باید از این وحدت و همدلی در جهت پیشبرد اهداف عالی دین اسلام و انقلاب قدم برداریم.

وی تاکیدکرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای حمایت ویژه از جوانان به خصوص نوعروسان تحت حمایت هرساله اقدامات اساسی در رفع نیازهای اولیه زندگی با تامین بخش مهمی از جهیزیه آنان بهترین تسهیل کننده ازدواج جوانان است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: امسال علی رغم همه مشکلات معیشتی خانوارها و مشکلات مالی ادارات کمیته امداد امام خمینی(ره)  بیش از یک و نیم میلیارد ریال اعتبار برای تامین جهیزیه 50نوعروس مددجویی تحت حمایت کمیته امداد را تامین و در هفته آینده این جهیزیه ها توزیع خواهدشد.

وی تاکیدکرد: با همکاری و هماهنگی صورت گرفته با مسئولان بنیاد علوی هفته گذشته نیز هشت سری جهیزیه به ارزش سیصدو بیست میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت این نهاد اهدا شد که لازم است از بنیاد علوی در این راستا به طور ویژه قدردانی کرد.

بصیری فرد اظهارکرد:رفع نیازمندی های اولیه اقشار مستضعف جامعه از مهمترین وظایف نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده گفت: به منظور آشناکردن بیشتر زوجین به همت واحد مشاوره کمیته امداد کلاس های سبک زندگی، آئین همسرداری و شناخت همسر و مباحث مشاوره ای و بهداشتی برای زوجین برگزار می شود که در تحکیم و آشنایی بیشتر جوانان به خصوص نوعروسان تاثیربسزایی خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

باسلام وتشكر ازاين سايت مخصوصا عكسهاى مراسمات مختلف لنده خاطر أتم با دوستان قديمى تازه ميشه ،اخبار لنده رابه روزم ،التماس دعادوستدارتان جمالى اصفهان

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس