پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. آذر 1397 - 12:31
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت:آنچه از زمان تشکیل سپاه و بسیج در این کشور باعث دلگرمی مردم شده است همین خدمت گذاری سپاه و بسیج است که این بالاترین افتخار است.

به گزارش خبرلنده، سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با تبریک هفته وحدت و هفته بسیج اظهارکرد:تقارن دو مناسبت مهم هفته وحدت و هفته بسیج باعث شده است تا خدمات و برنامه های متنوعی در این هفته برای ارائه بهترین خدمات به مردم صورت گیرد.

وی افزود:هفته بسیج فرصتی است تا ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های سالانه بسیج به نقش بسیج در فعالیت های مختلف این شهرستان اشاره شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: سپاه همواره در خدمت مردم است و این خدمت را یک افتخار برای خود می داند.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت:امروز باب بسیج به روی همه اقشار مردم در تمام صنوف باز است و شاهد تشکیل ارتش بیست میلیونی هستیم.

وی تاکیدکرد: امروز پایگاه های مقاومت بسیج در سطح مساجد بهترین محل برای ثبت فعالیت های فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، اردوی جهادی و سایر فعالیت های گروهی است.

مختاری اظهارکرد:امروز بسیج، یک نیروی مقتدر و آماده در تمام میدان ها برای خدمت به اقشار مختلف مردم به خصوص در بحران ها است

مختاری تاکید کرد:حضور بسیج در اردو های جهادی یک حرکت ماندگار در یاری رساندن به محرومان است که الحمدالله در سطح شهرستان لنده نیز این حرکت با ساخت ۶۰واحد مسکونی نیز در حال اجرا است.

وی در پایان گفت:امروز شاهد عزت و اقتدار روز افزون کشور در چهل سالگی انقلاب هستیم که نشان از حرکت انقلابی و تفکر بسیجی در کشور به رهبری مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس