پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

5. آذر 1397 - 14:04
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: اگر گذری کوتاه به حوادث تاریخی بیاندازیم به خوبی خواهیم دید که تفکر بسیجی همواره محرک پیش برنده انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان لنده در پنجم آذر ماه با تبریک هفته بسیج و هفته وحدت گفت: بسیج یک حرکت پیش رونده و فعال است که در توسعه و عمران و آبادانی و رفع محرومیت‌زدایی همواره پیشگام بوده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج در خدمت رسانی به مردم زمان و مکان نمی شناسد افزود: اگر گذری کوتاه به حوادث تاریخی بیاندازیم به خوبی خواهیم دید که تفکر بسیجی همواره محرک پیش برنده انقلاب اسلامی است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد:حقیقاً تفکر بسیجی باعث شده است تا همانند خاری در چشم بدخواهان نظم فرو رود و روز به روز دشمن به فکر تغییر این تفکر در جامعه ما و کشورهای باشد که با این تفکر در حال مبارزه با استکبار هستند.

وی تاکیدکرد: انقلاب ما برگرفته از مکتب و فرهنگ عاشورا است که در مقابل امریکایی که همه جهان از آن حساب می بردند را چنان سیلی زدند که در تاریخ ماندگار شد.

الهی نیا اظهارکرد: استکبار جهانی با تسلیح کشور های همسایه و توطئه های گوناگون برای ضربه زدن به نظام بود که با وجود همین تفکر بسیجی خنثی شده است.

وی خاطرشان کرد: بسیج شجره طیبه است که می‌تواند با اتکا به نیرو و توان داخلی کشور در مقابل ابرقدرت های جهان با اقتدار ایستادگی کند کما این که در ۴۰ سال گذشته نیز حقیقتاً به همین سبک نیز بوده است.

سخنران مراسم پنجم آذرماه لنده گفت: امروز نگرانی مردم از همین ضعف نظارت هاست که دشمن در بیرون از کشور هیچ غلطی نمیتواند بکند ولی همین مشکلات معیشتی و عدم نظارت بر بازار و کنترل بازار است که مهمترین عامل نارضایتی مردم است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس