پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

6. دى 1397 - 8:40
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: امروز جامعه نیازمند مدیران وی ای پی نشین ندارد بلکه نیازمند مدیرانی هستیم که شب و روز نشناسند و با خدمت خود به دنبال خدمت هستند و ملت ما پاسخ محافظه کاران را با سیلی روانه گور خواهند کرد.

به گزارش خبرلنده، دکتر محمد جواد فرحبخش در مراسم یادواره شهدای پایگاه امام صادق(ع) لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروز همه ما باید به دنبال ترویج فرهنگ شهید و شهادت در جامعه باشیم چرا که والدین شهدا با تقدیم به فرزندان خویش به دنبال امنیت و آرامش در جامعه بوده و هستند.

وی افزود: امروز باتوجه به هجمه های گوناگون دشمن  مسئولیت ما در قبال خانواده شهدا را شهدا چنان مهم است که باید برای تعالی این فرهنگ از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: هیچ گاه نباید تلاش و مجاهدت شهدا در جامعه به فراموشی سپرده شود لذا باید همه ما برای تعالی اندیشه های فرهنگ شهید و شهادت در جامعه تلاش کنیم.

وی تاکیدکرد: اگر در باور جامعه دفاع از ارزش ها و هنجاری اجتماعی منطبق شود آثار آغاز آفرینش چندان دور ار انتظار نخواهد بود.

فرحبخش اظهارکرد: الگو پذیری از شهدا می تواند بهترین فرصت برای رفتارهای جامعه شود که به فرهنگ جامعه نیز تبدیل شوند.

این استاد دانشگاه گفت: اتکا نسل جوان ما به ارزش ها و فرهنگ ایثار و شهادت می تواند بهترین راهکار برای تعالی اندیشه پاک جامعه شود.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: امروز دشمن با استفاده از برخی عوامل داخلی به دنبال تضعیف ارزش ها به خصوص فرهنگ ایثار و شهادت با تضعیف روحیه جهاد و شهادت در جامعه هستند.

فرحبخش گفت: امروز تمام عوامل و دشمنان خارجی در اتاق های فکر خود با همپوشانی عوامل داخلی به دنبال پیاده سازی نقشه های شوم خود در جامعه هستند.

وی تصریح کرد: امروز جامعه نیازمند مدیران وی ای پی نشین ندارد بلکه نیازمند مدیرانی هستیم که شب و روز نشناسند و با خدمت خود به دنبال خدمت هستند و ملت ما پاسخ محافظه کاران را با سیلی روانه گور خواهند کرد.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: امروز باید در عرصه های مختلف باید در مقابل دشمن ایستاد، جنگ فرهنگی یکی از حربه های مهم دشمن است و باید تعلیم و تربیت ما همطراز با ارزش های اسلامی باشد تا بتوانیم نسلی انقلابی تربیت کنیم.

وی در ادامه تاکیدکرد: امروز همه ما وظیفه داریم با بصیرت افزایی به دنبال کسب دفع فتنه های مختلف از سوی دشمنان باشیم.

این کارشناس گروه معارف تاکیدکرد: شما با تربیت صحیح و آرا خود می می توانید در تربیت و روشنگری جامعه نقش مهمی ایجاد کنید.

وی در ادامه گفت: مهمترین حربه ای که امروز دشمن به طور حرفه ای روی ذهن جوانان ما کار می کند بحث به انحراف کشیدن ذهن جوانان نسبت به دفاع مقدس است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس