پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

8. دى 1397 - 8:28
فرماندار شهرستان لنده از تصویب و اجرایی شدن 70طرح اشتغالزایی با اعتباری افزون بر سیزده میلیارد تومان در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد با اشاره به روند طرح های اشتغالزایی در پیشبرد اهداف عالی رفع بیکاری و بهبود وضعیت معیشتی مردم و افزایش سطح تولیدات در شهرستان لنده گفت: حضور بیاد علوی در این شهرستان یک حرکت روبه جلو برای خروج این شهرستان از بن بست است که نیازمند همت و تلاش خود مردم  و همراهی مسئولان است.

وی افزود: شهرستان لده در زمینه های مختلف دارای منابع عظیم سرمایه ای است که نیازمند اکتشاف و بهره مندی از این منابع با جذب سرمایه گذار است.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: در راستای رفع بیکاری و افزایش سطح تولید شغل در شهرستان لنده با همکاری بنیاد علوی و بانک سینا بیش از 70طرح اشتغالزایی به مبلغ سیزده میلیارد تومان تصویب و در حال اجرایی شدن است.

وی تاکیدکرد: با تصویب این طرح ها و اجرایی شدن آنها شاهد اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم صداها جوان جویای کار و افزایش سطح تولیدات مختلف در این شهرستان خواهیم بود.

کریمی نژاد اظهارکرد: نرخ بیکاری در شهرستان لنده هم اکنون 12 و 70است که امیدواریم با اجرایی شدن طرح های اقتصادی و همکاری خوب بنیاد مستضعفان و اجرایی شدن طرح های اشتغالزایی در این شهرستان این درصد کاهش چشمگیری داشته باشد و شاهد اشتغالزایی جوانان جویای کار باشیم.

فرماندار شهرستان لنده خاطرنشان کرد: نداشتن راه اصلی و بن بست بودن این شهرستان از عمده مشکلات اساسی این شهرستان و موانع اصلی توسعه شهرستان لنده است.

کریمی نژاد اظهارکرد: وجود منابع عظیم معدنی از جمله معدن گچ با بیش از 32نوع فرآورده می تواند این شهرستان را به یکی از شهرستان های توسعه محور تبدیل کند که با ورود سرمایه گذار به بخش های مختلف معدنی شاهد اشتغالزایی و رشد توسعه آن خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس